«Швидка» виїжджатиме без прив’язки до області

Міністерство охорони здоров’я України планує цього року запровадити у роботі екстреної медичної допомоги принцип екстериторіальності, який дозволить бригадам «швидкої» здійснювати виїзди на найближчі виклики без прив’язки до області. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на щоденному брифінгу 30 липня.

— Питання, яке ми хочемо завершити цього року, — це запровадження принципу екстериторіальності. Що він означає? У випадку, якщо машина швидкої допомоги знаходиться поруч з іншою областю, вона зможе виїжджати туди та надавати медичну допомогу, — сказав він.

За словами міністра, наразі розроблено чіткий алгоритм роботи екстреної медичної допомоги за принципом екстериторіальності. Практично у всіх автомобілях екстреної медичної допомоги встановлені GPS навігатори, які дозволять диспетчеру направляти на виклик найближчу «карету» швидкої без прив’язки до області.

— Ця система опрацьована уже в багатьох областях. І там, де вона на повну запрацювала, ми бачимо суттєве зменшення часу доїзду на відповідний виклик, — резюмував очільник МОЗ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті ««Швидка» виїжджатиме без прив’язки до області»

  1. Наташа Король коментує:

    Хай не засліплює людям очі. Хай відмінить коровавірус!

  2. Н.О. коментує:

    Ось це правильно! У людини 3 дні висока температура, а швидка не приїздить. У сімейного лікаря потрібно оформити пакет документів, щоб тебе поклали у відділення, це в період пандемії!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці