Опорні лікарні отримають комп’ютерні томографи

Міністерство охорони здоров’я покращує матеріально-технічне забезпечення міських та районних лікарень України, які визначені опорними. Уже цього року відповідні заклади отримають 210 комп’ютерних томографів. Про це йдеться на Урядовому порталі.

— Зараз, в тому числі на виконання програми Президента щодо облаштування опорних лікарень, у нас передбачена закупівля 210 комп’ютерних томографів, які будуть встановлені в міських та районних лікарнях, — тих, які визначені опорними. Це буде зроблено вже цього року, — наголосив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами Міністра, підвищення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів — одна зі складових справжньої медичної реформи.

— Саме так повинна виглядати реформа системи охорони здоров’я: коли змінюється стан наших лікарень, коли встановлюється нове медичне обладнання, підвищується якість надання медичних послуг, — додав Максим Степанов.

Нове керівництво МОЗ виправляє помилки попередників у плануванні другого етапу медичної реформи і з 1 липня дофінансує медичні заклади, які мають дефіцит коштів у порівнянні з 2019 роком. Крім того, з 1 вересня заплановане підвищення зарплат для медичних працівників.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Опорні лікарні отримають комп’ютерні томографи»

  1. Oleksandr Petrovskiy коментує:

    Незнаю яка там допомога недавно здавав кров з вени таке враження що потрапив назад в минуле на років 50


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці