У Шепетівці медичний прийом провели просто неба

Сьогодні, 18 серпня, в районній поліклініці міста Шепетівки вочевидь розвантаження, оскільки в парку відпочинку здійснюють прийом рівненські лікарі-волонтери.

Таку благодійну акцію проводить благодійний фонд «Сила громад». Він реалізовує проект «Безкоштовні медичні акції» у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини».

В рамках благодійного заходу шепетівчани, що попередньо зареєструвалися, можуть пройти медичний огляд у терапевта, ендокринолога та офтальмолога.

— В основному люди, що звернулися, мають такі порушення зору як пресбіопія — скорочення зору на далекі відстані — та катаракта. Перевіряли зір у людей старших 40-ка років. Якщо комусь з них потрібні окуляри, а ми такі маємо в наявності, то безкоштовно видаємо. Окуляри є від «+0,5» до «+4» та «+6», — розповіла лікар-офтальмолог Івана Юрчук.

Огляди здійснювали медики-волонтери з Рівного.

— Добре, коли людина приходить з амбулаторною карткою, тоді лікар бачить від чого відштовхуватися, — пояснив лікар Володимир Кашталян.

— Вперше контактні лізи одягнула 20 років тому. Звичайно, за призначенням лікаря. Кілька тижнів знадобилося, щоб навчитися ними користуватися. Але світ через контактні лізи має інший вигляд. Особливо зручно під час негоди та в холодну пору. Адже скло в окулярах запотіває, також сніг залітає і створює дискомфорт під час носіння, — розповіла пацієнтка Наталія.

Дехто називає окуляри «милицями для очей». Всі ці незручності легко вирішуються за допомогою контактних лінз. При користуванні лінзами також варто пам’ятати кілька простих правил. По-перше, призначити їх має офтальмолог. По-друге, варто дотримуватися його рекомендацій щоденного догляду: вчасно змінювати розчин, санітарно-гігієні умови важливі під час носіння. Тоді дійсно ніяких прикрощів не відчуватимете, відмовившись від окулярів на користь лінз. Щороку змінюється покоління лінз. Це робить біль досконалими та менш вибагливими у користуванні. Є навіть контактні лінзи для тривалого носіння, що набагато спрощує їхнє використання.

На сьогоднішній огляд зареєструвалося понад 200 осіб. Організатори акції подбали, щоб, окрім лікарів, які здійснюють огляди, чергувала ще й «швидка».

Наступний прийом просто неба відбудеться вже завтра, 19 серпня, з 9:00 до 14:00.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівці медичний прийом провели просто неба»

  1. Молодці

  2. Марішка коментує:

    А де проходила реєстрація на огляд? І чи можна ще зареєструвати маму?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога