Військові зв’язківці плекають надію на гарні та мирні новини

Недаремно війська зв’язку вважаються нервами армії, вірніше її нервовими закінченнями. Адже саме від зв’язківців залежить швидкість та достовірність доведення оперативної інформації. Нема зв’язку — нема інформації, нема інформації — нема реагування, і так далі.

Ще зовсім недавно солдат Алла Ковальчук підписала контракт на службу у Збройних силах України, а зокрема у підрозділі зв’язку та радіотехнічного забезпечення бригади тактичної авіації імені Петра Франка що у Старокостянтинові Хмельницької області.

Ніхто не обіцяв солдату Ковальчук, що буде «все легко і все одразу». Та … не пройшло й року служби, як Алла встигла освоїти одразу дві фахові спеціальності. Метка до роботи та з потягом до пізнання нового, Алла поглиблює знання матеріальної частини обладнання.

З військовим буттям Алла познайомилась, коли … познайомилась з майбутнім своїм чоловіком, військовослужбовцем цієї ж бригади, і до підписання власного контракту, так би мовити, «надійно забезпечувала тил» та берегла сімейне вогнище. Виховує військове подружжя двійко діток.

З нагоди святкування Дня військ зв’язку Алла вітає усіх своїх колег-зв’язківців та плекає у душі надію, що в Україні настане мир і спокій, а засобами зв’язку будуть передаватися лише гарні та мирні новини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці