Дочекалися, в Шепетівці влада консультується з містянами

МАФи та тимчасові споруди для підприємницької діяльності буквально засіяли центральні вулиці Шепетівки. Нещодавно під час чергової сесії міської ради прийняли рішення розробити архетипи для малих архітектурних форм, де здійснюється торгівля. Єдиний стандарт передбачано лише для кіосків, що будуть встановлені на проспекті Миру та вулиці Героїв Небесної Сотні.

Питання як виглядатимуть торгові ятки практично на вирішальній стадії. Ось де їх встановлювати — поцікавляться в громади. Попри те, що думка містян матиме дорадчий характер, можновладці вважають таку співпрацю виявом демократії.

— З 27 липня і до кінця серпня на офіційному сайті міської ради шепетівчани мають можливість долучитися до публічної консультації «Де у місті Шепетівці повинні розміщуватися малі архітектурні форми?». Важливо наголосити, що подібне опитування проводиться не за кошти міського бюджету. Таку можливість на першому етапі оплачують донори, — пояснив під час презентації Олег Черненко, координатор кампанії «Стеж за грошима» у Хмельницькій області.

Далі координатор пояснив процедуру, де та в який спосіб можна проголосувати. Серед запропонованих в опитуванні варіантів є наступні: зупинки громадського транспорту; парки та сквери міста; всередині житлових кварталів; поблизу залізничних та автобусних вокзалів. Ті, хто не є прихильниками таких тимчасових споруд, можуть обрати останній варіант опитування — «взагалі не розміщувати у Шепетівці».

— Багато людей незадоволені зовнішнім виглядом кіосків, що нині є на вулицях міста. Тому хочеться, аби більше містян долучилися до публічної консультації, аби знати думку громадськості, — продовжив міський голова Михайло Полодюк.

Також міський голова додав, якщо містяни активно візьмуть участь в публічному консультуванні, то і в подальшому методом опитування до їхніх пропозицій будуть прислухатися в інших питаннях.

Варто зауважити, що на презентацію платформи для публічного консультування, окрім представників ЗМІ, головного архітектора та начальника управління економічного розвитку, не прийшов жоден представник громадськості. У Хмельницькому активність громади дещо вища, адже у подібному голосуванні взяло участь близько 700 жителів обласного центру.

 

Проголосувати шепетівчани можуть трьома способами:
На спеціальному сайті (https://www.vdmk.org/7334).
За допомогою SMS-повідомлення. SMS з текстом «7334+№ відповіді» потрібно відправити на номер (093) 177-00-35. Вартість повідомлення згідно вашого тарифного плану.
Звернутися у загальний відділ Виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4, каб. 302).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці