За тиждень в Україні прогнозується пік COVID-19

Вже з 14–15 квітня Міністерство охорони здоров’я України прогнозує пік коронавірусної хвороби в країні. Про це під час брифінгу 4 квітня повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

— Це може призвести до фіксації масових тяжких випадків та до великої кількості летальних наслідків. Не піддавайтеся відчуттю оманливої безпеки, і на період до 24 квітня обмежте свою мобільність, не відвідуйте закладів без нагальної потреби й обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту, — наголосив Віктор Ляшко.

В Україні з 6 квітня посилили карантинні заходи для стримання поширення коронавірусної хвороби. Постановою Уряду обмежується перебування громадян за межами дому, забороняється відвідування спортивних майданчиків та парків тощо.

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину.

Нагадаємо, ста­ном на 09:00 в Ук­ра­їні 1319 ла­бо­ра­тор­но під­твердже­них ви­пад­ків COVID-19, з них 38 ле­таль­них, 28 па­ці­єн­тів оду­жа­ло. За до­бу бу­ло за­фік­со­ва­но 68 но­вих ви­пад­ків.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «За тиждень в Україні прогнозується пік COVID-19»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Не каркай!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці