Із 12 березня у Шепетівці вводиться карантин

На території Шепетівки на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020 року водиться карантин для запобігання поширення коронавірусу. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Оскільки рішення Кабінету Міністрів України було прийняте та оприлюднене пізно ввечері 11 березня 2020 року то сьогодні о 8 годині ранку на робочій нараді за керівництвом заступника міського голови Наталії Стасюк було розглянуто постанову Кабінету Міністрів України № 211 відповідно до якої:

  • заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, тобто, припиняється навчальний процес у школах, дошкільних навчальних закладах, закладах позашкільної освіти;
  • заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Сьогодні у закладах освіти проводиться роз’яснювальна робота.

Закликаємо батьків обмежити відвідування дітьми місць масового скупчення людей, зокрема, торгівельно-розважальних закладів, кінотеатрів тощо.

12 березня 2020 р. впродовж дня батьки можуть залишити дітей у дошкільних навчальних закладах та молодших та початкових класах.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Із 12 березня у Шепетівці вводиться карантин»

  1. Руслан Турсунов коментує:

    Вчора журналіст Гуринович Писала,що карантину не буде.

  2. Олег Нечипорук коментує:

    Діти від 12-17 років тепер зможуть легко пересуватися між мІстами,областями..державами. …((( ЗУСТРІЧАТИСЯ З РОДИЧАМИ В ІНШИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ. .. КАРАНТИН В ЦЬОМУ ВИПАДКУ– НЕГАТИВ.. АЛЕ,МИ..ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ,ЯК ПРИ СОВКЄ*(((


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці