На автошляхах Шепетівщини контролюють перевезення домашніх тварин і птиці

Мобільна група, до якої увійшли правоохоронці та представники Держпродспоживслужби, нещодавно посилила контроль за переміщенням тварин на автошляхах Шепетівського району. Про це йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області.

Останнім часом на Шепетівщині спостерігається тенденція безконтрольного переміщення тварин, тому районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно з Шепетівським відділом поліції погоджено План комплексних заходів щодо контролю за автомобільним транспортом. Мова йде про такий, що перевозить сільськогосподарських тварин, птиці, сировини та продуктів харчування на території міста Шепетівки та району.

Також затверджено графік виїзду мобільної групи на автошляхи району.

Між іншим, активізували свою роботу ветеринари та копи на автошляху в напрямку сполучення Кременець—Любар. Не секрет, що саме в селищі Любарі, що в Житомирській області, найбільше забійних станцій, куди їздять скуповлювати туші тварин базарники Хмельниччини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «На автошляхах Шепетівщини контролюють перевезення домашніх тварин і птиці»

  1. олег чурбанов коментує:

    Такса за проїзд через грицівський підніметься для ліверантів!!!!!!!!😭

  2. Berezhny Roman коментує:

    Краще б контролювили перевезення лісу, а точніше його заборону і відловлювали цих “лісівників” . але ж там таке бабло крутиться шо навіть грінпіс туди носа невсуне


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога