Депутати Шепетівської міської ради написали 2 звернення до столиці

На позачерговій 69-ій сесії Шепетівської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Президента України та Голови Верховної Раду України щодо неприйнятності великого розміру грошової застави на місцевих виборах. Іншу заяву ініціювала депутатка Галина Веселкова про скасування постанови НКРЕКП про стягнення окремої плати за транспортування газу. Проєкт рішення ухвалили на депутатських комісіях перед початком сесії.

У депутатів виникло кілька питань щодо прийняття звернення щодо застави. За словами депутата Володимира Костюка, дія цього закону не поширюється на висування кандидатів в органи місцевого самоврядування.

— У Шепетівці мешкає приблизно 37 тисяч громадян, — уточнив депутат. — А законом передбачені великі суми для міст із населенням понад 90 тисяч гривень.

Доповідач депутат Богдан Одуд апелював до колеги:

— Так, до місцевих рад не потрібні кошти, але до виборів до Хмельницької обласної ради партіям із невеликим бюджетом не вдасться зареєструватися.

Після обговорень депутати підтримали рішення надіслати 2 звернення.

Нагадаємо, перед початком позачергової сесії пенсіонери заблокували міського голову.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Депутати Шепетівської міської ради написали 2 звернення до столиці»

  1. Елена Солнечная коментує:

    Мда… Тобто те, що містяни отримують космічні платіжки за тепло (більші ніж у Одесі, Вінниці та інших містах) – це не проблема і вирішення не потребує і на сесію не виноситься (хіба ж когось цікавлять прості смертні?), а от ве­ли­кий роз­мі­р гро­шо­вої зас­та­ви на міс­це­вих ви­бо­рах – це прямо вселенське неподобство, яке потребує звернення?!

  2. Віктор коментує:

    Одуд що і вмерти депутатом сподівається?

  3. Тамара Петрук коментує:

    Мене ті застави не бентежать . А от інфарктна платіжка за тепло ну дуже нервує. І субсидію , в порівнянні з минулим роком зменшили вдвічі. Адже в законі написано , що комун.послуги мають бути 15 %від доходу, а решта субсидія. То де ж та субсидія? Ауу…

  4. Перепрошую, але питання про заставу не є першочерговим питанням вирішення проблем міста


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці