Призов-2019: чи багато на Хмельниччині непридатних для служби в ЗСУ?

Призов-2019: чи багато на Хмельниччині непридатних для служби в ЗСУ?

Осіння призовна кампанія, яка розпочалася 1 жовтня в Хмельницькій області триває, про це йдеться у повідомленні прес-служби обласного військового комісаріату. Хмельниччина продовжує успішно виконувати завдання з комплектування військових формувань військовослужбовцями строкової служби.

Цієї осені планується призвати загалом 590 подолян, з яких 365 поповнять лави Збройних сил України, 175 підуть до Національної гвардії України та по 25 юнаків попрямують служити до Прикордонних військ та Державної спеціальної служби транспорту. Наразі зі збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату до навчальних центрів відправлено вже понад п’ятдесят відсотків від запланованої кількості призовників.

У відділі комплектування та призову (підготовки до військової служби) Хмельницького ОВК переконані: поставлені державою на осінь 2019 року завдання будуть виконані на всі сто відсотків, як виконані були й весною цього року. Тоді, до речі, військовослужбовцями строкової служби стали 740 мешканців області віком від 20 до 27 років.

— Одним з основних наших завдань є недопущення зниження якісних характеристик призовного контингенту. Тобто для того, щоб стати військовослужбовцем, призовник має відповідати певним вимогам щодо освіти, стану здоров’я, фізичного і соціального розвитку, морально-ділових якостей тощо, — підкреслює начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) — заступник військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату підполковник Олег Попович.

Саме тому на збірному пункті, куди призовників привозять з усіх міських та районних військкоматів області, юнаки проходять ретельний відбір.

— Передусім ми проводимо психологічне тестування та індивідуальні бесіди з нашими майбутніми військовослужбовцями. Вивчаємо його стресостійкість, схильність до девіантної поведінки, шкідливих звичок, виявляємо психологічні проблеми. Якщо попередні тести пройдено успішно, то такого призовника ми визнаємо придатним за результатами вивчення індивідуальних якостей до військової служби. Якщо ж ні — вивчаємо людину далі, більш поглиблено. У разі виявлення нервових і психічних захворювань спрямовуємо до психіатра чи невропатолога, — розповідає психолог обласного збірного пункту Анна Коваль.

На жаль, в останні роки кількість призовників з нервовими а психічними захворюваннями істотно зросла. Офіцер відділу комплектування та призову майор медичної служби Олександр Сурник стверджує, що якщо у минулі роки члени медичних комісій військових комісаріатів здебільшого зіштовхнулися з проблемами опорно-рухового апарату у призовної молоді, наприклад, плоскостопістю, то наразі нервово-психічні розлади у призовників вийшли на перший план.

— Ми справді сьогодні маємо досить великий відсоток молодих людей призовного віку, які мають ті чи інші хвороби, які ставлять питання про придатність призовника до військової служби, — розводить руками Олександр Сурник.

А тим часом на призовному пункті декілька десятків юнаків очікують на розподіл по командах. Сьогодні чи завтра вони попрямують до навчальних підрозділів, де вони під керівництвом офіцерів та сержантів з бойовим досвідом проходитимуть загальновійськову підготовку. Вони опанують ази військового ремесла, отримають військові спеціальності і досвід роботи по них. А по закінченні служби вони перебуватимуть у резерві, тобто у разі потреби зможуть стати на захист країни від ворога.

Але, нагадаємо, проходити військову службу в районі проведення операції Об’єднаних сил військовослужбовці строкової служби не будуть, лише у пунктах постійної дислокації своїх військових частин.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Призов-2019: чи багато на Хмельниччині непридатних для служби в ЗСУ?»

 1. Ihor коментує:

  Журналісти, що ви маячню пишете? Ви сходіть на збірний призовний пункт, що на Озерній, там зробіть об”єктивний сюжет… Там таких до війська гребуть, що коси дибом стають… це буде не військо, а військо слимаків … їм головне кількість

 2. Се6 коментує:

  Брєд сивої кобили, насправді все навпаки!!!

  • Джон коментує:

   Брехня. Грибуть всіх до кого можна примахатись. Їм главне план виконати!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


У громаді на Шепетівщині пояснили на що спрямують мільйон гривень
У Шепетівці анонсували традиційний оздоровчий захід: встигніть зареєструватися
З якими хворобами очей не візьмуть на службу
У Шепетівці співачка Злата Огневич разом із маленькою дівчинкою загадали одне бажання

Читайте у цій рубриці


Нацгвардійці зможуть примусово зупиняти автомобіль, застосовувати кайданки та електрошокери 
Чому 19 природоохоронних організацій виступили проти добудови Хмельницької АЕС
Майже 5 тисяч засуджених готові укласти контракт на військову службу
Оцінюватимуть пошкодження із космосу: як отримати компенсації за знищене житло
FacebookTelegramViberWhatsAppX