Швейцарська корпорація відкрила у Славуті підприємство на 65 робочих місць

У Славуті нещодавно урочисто відкрили логістичний центр ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн». Про це повідомила прес-служба Славутського МВК.

Завдяки спорудженню нового логістичного центру на 65 робочих місць компанії вдалося значно розширити можливості зберігання готової керамічної продукції, а модернізація процесів дозволила оптимізувати сортування, маркування та відправку продукції.

— Це особливий день, на який ми чекали і який ми планували, адже відкриття логістичного центру — це новий рівень та нові перспективи, — такими словами розпочав захід генеральний директор підприємства Володимир Романенко.

Привітав із важливою подією в економічному житті Славути міський голова Василь Сидор, який зазначив:

— Відкриття такого потужного логістичного центру говорить про перспективу та новий подих для підприємства. І невипадково ця подія має місце у Славуті, адже у 1910 році була випущена перша партія сантехнічних виробів підприємством «Будфарфор», подальше виробництво якого мало вагоме значення для всієї країни. Це, у свою чергу, дозволило сформувати міцний кадровий та виробничий потенціал сучасного підприємства ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн». Присутність такої корпорації, як Geberit — це авторитетно не лише для міста, а й для України загалом. Особливо заслуговує на увагу той факт, що дана корпорація зайшла в Україну у 2015 році, а це тоді, коли багато інвесторів залишали Україну. Належне соціальне забезпечення, достойна заробітна плата, комфортні умови праці — вагомий позитив у роботі підприємства. Міська влада й надалі йтиме назустріч бізнесу, створюватиме сприятливі умови для його ведення і запрошує потенційних інвесторів до Славути.

Учасники урочистого відкриття логістичного центру мали можливість оглянути підприємство, на власні очі побачити сучасне обладнання, виробничі потужності заводу та переконатися, що його пріоритетами є безпека і здоров’я співробітників та мінімальний вплив на навколишнє природнє середовище.

Для довідки

Корпорація Geberit — це швейцарська багатонаціональна група, що спеціалізується на виробництві та постачанні санітарних частин і пов’язаних з ними систем. Це лідер у своїй галузі в Європі з глобальним присутністю через свої дочірні компанії.

У корпорації Geberit близько 30 виробничих потужностей, і один із керамічних заводів у місті Славута.

Сьогодні підприємство експортує санітарну кераміку в країни СНД, а також у країни Європи (Велика Британія, Німеччина, Польща, Італія, Швейцарія).

Протягом січня — серпня 2019 року підприємством вироблено 874 893 шт. продукції. Кількість працівників на підприємстві становить 557 чол.

ПрАТ «Геберіт Керамік Продакшн» є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством. За січень-серпень 2019 року підприємством перераховано до місцевого бюджету податку з фізичних осіб 8 млн 959 тис. 984 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Швейцарська корпорація відкрила у Славуті підприємство на 65 робочих місць»

 1. Генна Кондратюк коментує:

  Очільники Шепетівки- Напишіть коментар.

 2. Оце я розумію досягнення а в шепетівці жодного заводу ще слава богу хоть сахарний працює

 3. Karpinskyi Viktor коментує:

  Внас тільки навчилися пока закривати і на метал різати все що було -про&$*ли

 4. Тамара Петрук коментує:

  Влада добре пристроілась. Переседіли 5 р. ніхто не чіпає. Своі питання вирішують. А питання міста що по опаленню що по інвестиціям вони мабудь не.знають що це таке. По вул Гагаріна енергоінвест ходять по квартирах попереджують, що палити не будуть і пропонують у них купити електро обігравачі. Та за це розсьрілювати треба.Чекають що народ вийде на.вулиці.

 5. Ігор Юрков коментує:

  Який коментар!!! ШЕПЕТІВКА в великій і глибокій ,, ДУПІ” А СЛАВУТЧАНИ І ВАСИЛЬ БОГДАНОВИЧ СИДОР ПРОСТО СУПЕР! МОЖУ ТІЛЬКИ ПРИВІТАТИ!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці