У Шепетівці подорожчає вода: коли і наскільки?

У Шепетівці подорожчає вода: коли і наскільки?

У Шепетівці 18 вересня пройшли відкритті слухання, на яких обговорили інформацію про підняття тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

— Сьогодні ми зібралися, щоб досягнути балансу інтересів і споживачів, і надавачів послуг, — зазначив директор водоканалу Віталій Биков. — Адже на слуханнях обґрунтуємо причини підняття тарифу, а також заслухаємо пропозиції споживачів.

У Шепетівці подорожчає вода: коли і наскільки?

Водоканал до проведення слухань пройшов усі процедури встановлення тарифів: ліцензіат подав заяву на розрахунок тарифу на плановий період; міська влада здійснила перевірку поданих розрахунків тощо.

Орієнтовно вода подорожчає у жовтні–листопаді. Навіть після підняття тарифу підприємство працюватиме з нульовою рентабельністю та без інвестиційних вкладень у модернізацію.

— Основна причина збільшення тарифу — зростання вартості електроенергії, збільшення державних стандартів щодо розміру заробітної плати, здорожчання паливно-мастильних матеріалів, — зазначив керівник підприємства. — А ще й податки і збори збільшилися з 945 тис. гривень до 1 млн 101 тис. на рік. А заробітна плата та електроенергія у тарифі складають 85 %.

Найбільше противників подорожчання води цікавило, які тарифи в сусідніх містах. Особливо, у порівнянні з постачальниками питної води, наприклад, як у https://www.eden.com.ua.

— Ми вивчили цінову політику станом на 1 вересня у Славуті, Полонному, Новоград-Волинському, Ізяславі, — додав Віталій Биков. — Найнижчий тариф у Полонному (29 грн за 1 м³), найвищий — в Ізяславі (37,93 грн за 1 м³), у Шепетівці — 31,85. Потрібно врахувати, що 85 % споживачів послуги — населення, а лише 15 — об’єкти промисловості та бюджетної сфери.

Розмір тарифу залежить від того, скільки води підприємство реалізує. За останні 17 років споживання води в Шепетівці у рази зменшилося.

— Якщо у 2002 році за місяць реалізовано 175 тис. м³, то цьогоріч — лише 78 тис. м³, — навів для порівняння очільник підприємства. — Тариф на послуги водопостачання в промислово розвинутих містах буде менший, ніж у населеному пункті без «великих» споживачів.

Під час обговорення депутат міської ради Павло Спеціальний запропонував закласти хоча б якийсь відсоток у рентабельність підприємства.

У Шепетівці подорожчає вода: коли і наскільки?

Орієнтовно 1 м³ водопостачання і водовідведення подорожчає на 2 гривні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

8 коментарів до статті «У Шепетівці подорожчає вода: коли і наскільки?»

 1. Sveta Lukomskay коментує:

  Як­що у 2002 ро­ці за мі­сяць ре­алі­зо­ва­но 175 тис. м³, то цього­річ — ли­ше 78 тис. м³, — на­вів для по­рів­няння очіль­ник під­при­ємс­тва. — Та­риф на пос­лу­ги во­до­пос­та­чан­ня в про­мис­ло­во роз­ви­ну­тих міс­тах бу­де мен­ший, ніж у на­се­ле­но­му пун­кті без «ве­ли­ких» спо­жи­ва­чів.Дайте відповідь: хто зруйнував майже усі підприємства міста та змусив людей шукати кращої долі в інших містах та країнах ???

  • Гений коментує:

   Даю точный ответ на вопрос – “хто зруй­ну­вав май­же усі під­при­ємс­тва міс­та та зму­сив лю­дей шу­ка­ти кра­щої до­лі в ін­ших міс­тах та кра­їнах”.

   Зруйнував йодо-дефицитный дебил с бюлетенем для голосования. Тот самый дебил, который хочет советскую халяву, но при капитализме. Вот этому дебилу и дали капитализм. А халява там не предусмотрена.

 2. Korniichuk Lena коментує:

  А якість тої води якось зміниться?

 3. Аліна Кондратюк коментує:

  Золота вода

 4. Гений коментує:

  За ту дрянь, которая течёт с моего крана, с огромным белым осадком – водоканал ещё мне платить должен!

  Следует запретить поднятия цены на воду, до улучшения её качества. Ну, не стоит этот ГАМНЯНЫЙ продукт от водоканала тех денег, которые этот БРАКОДЕЛ требует.

  Тут вообще тема для прокуратуры: потребителю гонят брак с х…й знает каким веществом домешанным в воду (а может оно рак вызывает, или радиоактивное???), и ещё и денег требуют по новой цене.

  Да вы ах……ели, любезные!!!

 5. Valera Dunayi коментує:

  Этот бык 🐂 собрал там только своих роботяг и обсуждал с ними поднятия тарифов
  Думает что самый умный 🤓

 6. Lozinskiy Ihor коментує:

  Не чего непоминяется

 7. Oleg Shkiper коментує:

  Коли дешевшати буде?Не треба давити на мозги.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоОлексій Чернишов закликав підготуватися «по-дорослому» до наступного опалювального сезону
Чи будуть збільшуватися тарифи на теплопостачання
Чи відбудеться підвищення тарифів у наступному опалювальному сезоні?
В Ізяславі із 13 червня зросли тарифи на проїзд у громадському транспорті
Коли потрібно викликати аварійну водоканалу
У частині Шепетівки буде припинено водопостачання

Читайте у цій рубриціОлексій Чернишов закликав підготуватися «по-дорослому» до наступного опалювального сезону
Історична віха: Україна — кандидат на членство в ЄС
Програма кредитування бізнесу «5-7-9» подорожчає
Спростування поширених фейків про кандидатство України в ЄС
Незабаром у продажу з’явиться нова поштова марка «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»
Укрзалізниця повернула «довоєнний» маршрут поїзду, що курсує через Шепетівку
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter