На Шепетівщині ювенали притягатимуть батьків «прогульників» до відповідальності

На Шепетівщині ювенали притягатимуть батьків «прогульників» до відповідальності

Якщо ваша дитина не відвідувала навчальний заклад протягом 10 днів без поважної причини, чекайте візиту полісменів. Така практика, виявляється, діє в Шепетівському районі та в місті вже не один рік.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 684 від 13.09.2017, у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин, заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

— Це означає, що батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Такі справи розглядатимуться у суді, — зазначила Ольга Семенюк, інспектор сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП.

На перший раз стягнення може бути у вигляді попередження або ж у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 гривень. Якщо ж ситуація з пропусками повториться — від 1700 до 5100 гривень, без урахування судового збору.

— Діє це наступним чином: кожна школа веде екран відвідування учнем занять. У разі систематичного пропуску навчальний заклад направляє листа нам і ми з’ясовуємо всі обставини та причини невідвідування уроків. Звісно, буває так, що дитина каже батькам, що пішла до школи, а тим часом прогулює навчальний процес. У минулому навчальному році вже притягалися до відповідальності батьки дітей, які більше 10-ти днів без поважних причин пропускали школу, — додала Ольга Семенюк.

Як зазначили у секторі ювенальної превенції, допоки у всіх зареєстрованих випадках минулося попередженнями.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

9 коментарів до статті «На Шепетівщині ювенали притягатимуть батьків «прогульників» до відповідальності»

 1. Елена Солнечная коментує:

  Це по всiй державi, а не лише по Шепетiвцi та районi, це по-перше.
  А по-друге перестаньте пiдписувати “наш кор.” пiд текстом, який ви скопiювали з офiцiйних сторiнок.

  • День за днем коментує:

   Після таких звинувачень, вам потрібно або надати докази, або вибачитись. (Підтвердження особистого спілкування нашого кореспондента з інспектором у нас є.)

  • Елена Солнечная коментує:

   День за днем а тепер прочитайте уважно, що написано на оф.сторiнцi сектору ще iз вчорашнього дня:Згідно Постанови Кабінету Міністрів України 684 від 13.09.2017, у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

   Це означає, що батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.
   Такі справи розглядатимуться у суді.
   На перший раз стягнення може бути у вигляді попередження або ж у вигляді штрафу в розмірі від 850 грн. до 1700 грн.
   Якщо ж ситуація з пропусками повториться – від 1700 грн. до 5100 грн., без урахування судового збору.
   Ну як нiчого не нагадуе? Нi?Все ще будете стверджувати що “наш кор.”???

  • День за днем коментує:

   По-перше, на цій оф. сторінці немає всієї інформації, яка є в нашій статті. Відповідно, якщо б ми і копіювали щось, то ніяк не могли б заначити це джерело, т.я. стаття містить додаткову інформацію. По-друге, все, про що ідеться в статті, повідомила Ольга Семенюк в особистій розмові з нашим кореспондентом. Ви мабуть з нею колеги, от і поцікавтеся.

  • Елена Солнечная коментує:

   День за днем ваша “стаття” містить 98% інформації із сектору – при чому слово в слово, навіть із тими ж розділовими знаками. І до речі – це не перший випадок.
   І знаєте, ніколи не знала і навіть не думала, що якщо я візьму чужий текст, скопіюю його, а потім два речення напишу свої, то виявляється після цього я скрізь маю право підписувати, що я автор усього.

  • День за днем коментує:

   Якщо журналіст бере інтерв’ю у посадовця, при цьому, в розмові, серед іншого, посадовець цитує якісь оф. повідомлення — то хто по вашому автор усього? Чи ви вважаєте, що посадовець ювенальної превенції не має права цитувати оф. публікації? Ми ведемо звукозаписи всіх інтерв’ю.

  • Елена Солнечная коментує:

   День за днем А у вашому “перлі”, що офіційна публікація подана у якості цитати від посадовця? 😂 Ні! Перш ніж щось написати, то хоч подумайте☝️
   А загалом, щоб довго не дискутувати, бо це як горохом об стіну – підсумую одним реченням – усі ваші дії є свідченням вашого “професіоналізму”.

  • Наталя Мудрик коментує:

   Елена Солнечная у них кожен їхній допис шедевр, правда у лапках. Те що скопіювали допис – це 100%, бо переглянула по посиланню і дійсно один в один. Смішно, що ще хотять щоб ви вибачались. Але після тої трагедії, як дівчинка скоїла суїцид, а вони понаходили її фотографії в контактах і тут виставили на загал (бідні ті батьки таке пережити), то я вже від них нічому не дивуюсь.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоВ Ізяславі продали алкогольний напій підлітку: продавчинею займаються правоохоронці
На Хмельниччині діти вказали, де купили алкоголь: продавець понесе відповідальність
Дві школярки з Шепетівщини — серед призерів світової Олімпіади геніїв
На Хмельниччині оштрафували жінку, яка продавала власноруч вирощені огірки
Дітей не будуть відраховувати із навчального закладу, якщо не будуть відвідувати заняття офлайн
У Полонному скутеристу, що пропонував хабар поліцейському, присудили штраф 17 тисяч гривень

Читайте у цій рубриціІсторична віха: Україна — кандидат на членство в ЄС
Програма кредитування бізнесу «5-7-9» подорожчає
Спростування поширених фейків про кандидатство України в ЄС
Незабаром у продажу з’явиться нова поштова марка «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»
Укрзалізниця повернула «довоєнний» маршрут поїзду, що курсує через Шепетівку
У міграційній службі пояснили причини затримок виготовлення паспортів
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter