Шепетівські власники євроблях можуть спокійно їздити ще 90 днів

Приємною новиною для «євробляхерів» стало рішення Верховної Ради України, яким вона відтермінувала ще на 90 днів введення штрафів для власників автомобілів із іноземною реєстрацією. Про це повідомляє кореспондент «Букв».

Законопроект № 1030 підтримали в першому читанні 276 народних обранців, а в цілому — 284 депутата.

Документ ініційовано главою держави Володимиром Зеленським та визначено як невідкладний.

Як пояснив представник Президента в Конституційному суді Федір Веніславський, законопроект спрямований на комплексне врегулювання проблеми митного оформлення в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією. Для досягнення цієї мети пропонується відтермінувати на 90 днів введення в дію закону про адміністративну відповідальність для «євробляхерів».

«Це відтермінування до кінця року і по штрафам, і по спрощеному порядку оформлення автомобілів — це останнє рішення. Більше ми до цього повертатися не будемо», — зазначив, виступаючи з трибуни ВР, народний депутат, глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Документ передбачає відтермінування ще на 90 днів — до кінця листопада.

«Проектом закону пропонується продовжити на 90 днів термін вступу в силу окремих положень законодавчих актів України, якими передбачена посилена відповідальність за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення та транзиту через територію України», — наголошується в пояснювальній записці до документа.

Також зазначено, що питання, пов’язані з розмитненням «євроблях», вимагають додаткового комплексного вирішення «з урахуванням позицій всіх верств населення, експертного середовища і т.д.».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці