Звернення Василя Сидора, кандидата в народні депутати України

Шановні краяни!

21 липня — час вибору, від якого залежатиме, чи йтиме країна вперед, чи тупцюватиме на місці, чи куди гірше — буде відкинута назад. Аби наступні 5 років знову не виявилися змарнованими, до вибору треба підходити зважено та усвідомлено. Втома, зневіра та апатія тут не кращі помічники, адже на кону — майбутнє держави, якість життя кожної людини і родини. Там, де існує байдужість, подібними будуть і наслідки.

Кому віддати свій голос — справа кожного. Але якщо ми довіряємось «новим обличчям», кандидатам, які забули де живуть, ризикуємо отримати сюрприз. Добре, якщо приємний. Приймати на віру одні слова у вигляді передвиборних обіцянок, не підкріплені справами, не кращий варіант.

І зовсім не зрозумілою видається позиція людей, які готові знову підтримати тих, кому завдячуємо своїм «безхмарним життям»: високими тарифами, оптимізованими (читай — закритими) лікарнями і школами, дорогими ліками, децентралізованими громадами, яким нічим залатати дороги. Якщо встановлені гойдалки — це показник роботи народного депутата і все решта задовольняє в житті — нарікати немає на кого.

Залишається ще велика спокуса у вигляді передвиборних «подарунків». У грошовому чи іншому еквіваленті, вони на короткий час притупляють почуття сорому та власної гідності, але ведуть в нікуди і обов’язково бумерангом (зростанням цін, тарифів, як це було) повернуться назад.

Тож чи варто ризикувати, обманюватись, коли робитимем вибір. Не забуваймо, ми — велика нація, з глибокими коріннями, величною, нехай непростою історією, розумними та працьовитими людьми і ми заслуговуємо уже сьогодні жити у заможній європейській державі із демократичними цінностями.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Звернення Василя Сидора, кандидата в народні депутати України»

  1. Тамара Петрук коментує:

    підтримую. це мер Славути.

  2. Всі знають, що мер Славути, а Шепетівці він чим допоміг??????

  3. Він за формування Славутського району,нафіг нам за нього голосувати???


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці