Олексій Жмеренецький: «Мені дуже важлива ваша довіра і те, що ділитеся наболілими питаннями»

Дорогі друзі!

Я щиро вдячний, що складний передвиборчий процес проходить при вашій підтримці, розумінні та готовності змінювати країну разом! Мені дуже важлива ваша довіра і те, що ділитеся наболілими питаннями, сподіваннями та планами на майбутнє. Завдяки нашим спільним зустрічам і живому спілкуванню, завдяки активним діалогам в соцмережах та на моєму сайті, я в повній мірі розумію, які надії ви покладаєте на депутата Верховної Ради.

Оскільки народний депутат України, в першу чергу, займається створенням загальнодержавних законів, я повністю поділяю думку своїх виборців щодо перших кроків нового парламенту:

  • захист законних інтересів України в збройному конфлікті на Сході, розбудова професійної армії та підтримка родин воїнів АТО;
  • зняття недоторканості з депутатів та президента;
  • можливість брати пряму участь в прийнятті рішень щодо майбутнього (система референдумів та голосування громадян з приводу важливих питань);
  • електронне врядування та ліквідація бюрократичних процесів;
  • зважена політика щодо комунальних тарифів.

Ці питання, а також решту, що склали основу моєї передвиборної програми, сприймаю як наказ до дій.

Також розумію, що, крім питань на рівні країни, є дуже багато справ на окрузі, які потребують прямого втручання:

Ремонт близько 3000 км доріг

Шепетівщина, Славутчина та Полонщина переважно мають напрямки, а не дороги, які неможливо привести до ладу ямковими ремонтами. Системно залучатиму кошти на проведення повноцінних ремонтів шляхів загальнодержавного, обласного та місцевого значення, аби відновити привабливість регіону для інвесторів. Дороги — це потреба жителів у зручному сполученні, а також важливий фактор для створення нових робочих місць з гідною оплатою праці.

Розвиток підприємництва та фермерства

Жителі округу, особливо молодь, повинні мати змогу скористатися простими та дієвими програмами підтримки для започаткування власної справи. Годі виїжджати на заробітки, аби поставити на ноги дітей та назбирати на житло. Ми разом є господарями на своїй землі та повинні мати пільги на податки при початковій самозайнятості та створенні робочих місць для інших, особливо за умови впровадження інновацій.

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та екологічної загрози

Поряд з кожним містом та селом, а подекуди й на території населених пунктів, розкидано тисячі тонн сміття. Це наша спільна відповідальність. Нам важливо, як розробити механізм системного прибирання територій, утилізації сміття, встановлення густої мережі смітників, так і домовитися про дотримання чистоти. Давайте разом дбати про нашу землю!

Очищення малих рік та джерел

Хомора, Косецька, Горинь, Гуска та інші водойми округу потребують негайного порятунку від бруду та замулення. Добиватимусь їх негайного включення в програму державного фінансування очищення екологічних об’єктів. Якісна вода — це висока цінність на рівні з родючими ґрунтами України, вона має бути збережена для нащадків.

Відповідальна оренда земельних паїв краю

Переважна більшість краян мають земельні наділи, які здають в оренду аграрним компаніям. Кожен власник землі має виключне право своєчасно отримувати орендну плату в розмірі не менше 10 % від нормативно-грошової оцінки. Відстоюватиму своєчасність таких виплат.

Вирішення питання з опаленням у Шепетівці

Вже третій рік шепетівчани можуть опинитися перед загрозою зриву опалювального сезону. Як бачимо з досвіду попередніх років, перемовини та суди не вирішують проблему. Залучу експертів для створення дієвої системи теплопостачання, включаючи електричне та газове індивідуальне опалення. Також включу всі важелі впливу для погашення боргів міста (понад 100 мільйонів гривень) підрядником, який ці борги створив.

Підтримка громадських ініціатив

Проекти з покращення життя громад повинні фінансуватися з місцевих громадських бюджетів. І не лише на папері, а на ділі. Також сприятиму залученню державних та міжнародних коштів на реалізацію важливих ідей та громадських ініціатив.

Підключення до інтернету сільських територій

Першочергово включатиму сільські населені пункти округу в програму цифровізації, що зараз розробляється Президентом України. Абсолютно переконаний, що діти та молодь повинні мати рівний доступ до цифрових технологій в освіті, бізнесі та власному розвитку.

Перед нами стоїть ще багато викликів. Я на 100 % працюватиму на людей, громади і свою країну!

Давайте зробимо це разом!

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці