«Законсервоване» підприємство просило піввідсотка знижки за користування землею

У четвер, 13 червня, відбулася чергова сесія Шепетівської міської ради. Серед питань порядку денного депутати розглянули проект рішення щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Даний проект рішення підготував Василь Дрищ, начальник фінансового управління Виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

— Проект пройшов усі законодавчі процедури, громадське обговорення, має позитивні висновки. В ході розгляду на депутатських комісіях звернень не надходило, — зазначив у доповіді Василь Дрищ.

Хоча питань щодо самого проекту в депутатів не було, але на виступ до початку сесії зареєструвалися представники Шепетівського м’ясокомбінату. Оскільки процедури дотримано відповідно регламенту, до слова запросили головного бухгалтера підприємства:

— М’ясокомбінат звернувся до міської влади, аби внесли зміни щодо оподаткування землі для підприємств Шепетівки, що не здійснюють діяльності та перебувають на консервації. Ми просимо ставку не 1,5 %, а 1 %. Цих пів відсотка є дуже важливими для нашого підприємства.

З одного боку, депутати і хотіли піти на зустріч м’ясокомбінату, але очільник фінансового управління нагадав для них, що в наслідок підтримки цього звернення місто недоотримає значну суму грошей — близько 600 тисяч гривень.

— У цьому зверненні йдеться про «знижку» для всіх підприємств, що перебувають на консервації. А таких в місті близько десятка, — зауважив Василь Олексійович.

Але представниця м’ясокомбінату додала у відповідь:

— Для історії нагадаю вам, що 15 років тому наше підприємство не потребувало допомоги. Тоді місто попросило передати йому басейн, то ми його подарували, безкоштовно. Більше того, підприємство навіть сплатило 20 % податку на додану вартість. А зараз ми не просимо нульової ставки, а залишити ту, яку ми платили. Прошу всіх депутатів, все таки прийняти рішення на користь м’ясокомбінату.

В ході обговорення від депутатів надійшло кілька пропозиції щодо ставок податків, в тому числі, й зменшення її для м’ясокомбінату. Але за результатами голосування жодна з пропозицій не отримала необхідної підтримки народних обранців.

Нагадаємо, що під час цієї ж сесії прийняли рішення про поворотну допомогу на встановлення індивідуального опалення.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті ««Законсервоване» підприємство просило піввідсотка знижки за користування землею»

  1. Лариса Зотина коментує:

    полодюк зажрался

  2. Тамара Петрук коментує:

    поворотна допомога на індивідуальне опалення бо тепломережу вже зовсім не повернуть назад. тоді не допомога а безкоштовне встановлення індив. опалення в квартирах.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці