Через спеку обмежено рух автодорогами Хмельниччини для великогабаритного транспорту

Якість доріг Хмельниччини, яка і так бажає бути кращою, може ще погіршитися, якщо не заборонити вдень рух великогабаритного транспорту. Про це говорили фахівці на Суспільному телеканалі Хмельниччини «Поділля-Центр».

— Заборона руху дорогами державного значення на Хмельниччині у літній період при температурі повітря вище 28 °С з 10 до 22 години стосується великовагового транспорту з повною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн, — зазначив Сергій Лисий, головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду забезпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області.

Хмельницька область має в своєму розпорядженні 4 мобільних пункти контролю. Вони можуть проводити зважування транспорту на спеціально обладнаних майданчиках практично у будь-якому місці Хмельниччини. Майданчиків для зважування катастрофічно не вистачає.

— З початку року зважили 1365 вантажівок та виявлено 119 порушень. Плати за порушення габаритно-вагових параметрів нараховано 21 тисячу 740 євро. Влітку кількість таких порушень збільшується. Однак, за законом водій вантажного транспорту не може бути покараний за відмову від проходження габаритно-вагового контролю, — розповів Сергій Панчук, головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду забезпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області.

Володимир Огойко, голова ГО «ХАЛК», розповів, що протягом місяця до чотирьох разів їхня організація проводила рейди, під час яких відвідала пункти зважування транспорту на дорогах області.

— Перевіряти вантажні автомобілі на предмет перевантаження ми не маємо повноважень. Разом з тим, ми намагаємося знизити корупційну складову, а саме надання неправомірної вигоди представникам поліції, — сказав Володимир Огойко.

На період заборони руху для відстою великовагового транспорту на території області облаштовано 28 майданчиків. Опікується ними Хмельницький облавтодор.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Через спеку обмежено рух автодорогами Хмельниччини для великогабаритного транспорту»

  1. де тi автодороги мать вашу за ногу


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці