Хмельниччину з робочим візитом відвідала Посол Австралії в Україні

Хмельниччину з робочим візитом відвідала Посол Австралії в Україні

У середу, 12 червня, з офіційним візитом на Хмельниччину завітали Мелісса О’Рурк, Посол Австралії в Україні, та Анна Щербак, аналітик Посольства Австралії в Україні. Поважних гостей зустрічали перший заступник голови обласної держадміністрації Володимир Кальніченко та голова обласної ради Михайло Загородний. Повідомляє прес-служба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі високоповажних гостей ознайомили із здобутками області та обговорили можливості налагодження співробітництва між Австралією та Хмельниччиною.

Висловлюючи слова вітання, Володимир Кальніченко наголосив:

— Хмельницька область — це один з найперспективніших регіонів України з великим потенціалом для економічного зростання, припливу інвестицій, розвитку туристичної сфери.

За його словами, Хмельниччина — динамічний в економічному розвитку регіон з потужним підприємницьким середовищем, величною історією та культурною спадщиною, унікальними природно-рекреаційними ресурсами, а головне, із працьовитими та небайдужими людьми, які дбають про добробут у рідному краї.

— Економіка нашої області має індустріально-аграрний характер. Пріоритетні галузі — сільське господарство, харчова промисловість, електроенергетика, машинобудування та промисловість будівельних матеріалів. Також область має виключно сприятливі передумови для розвитку високоефективної конкурентноспроможної харчової промисловості, яка є одним із пріоритетних напрямів для залучення інвестицій, — сказав посадовець.

Також Володимир Кальніченко зазначив, що на сьогодні з Австралії в економіку області прямі іноземні інвестиції поки не залучалися. Разом з тим, підприємства області здійснюють зовнішньоторговельні операції з партнерами зі 120 країнами світу, у тому числі з австралійськими партнерами. Так, до Австралії з Хмельницької області експортуються здебільшого текстильні матеріали та вироби. Водночас із Австралії підприємства Хмельниччини імпортують пластмаси, полімерні матеріали та вироби з чорних металів.

Володимир Кальніченко озвучив проблему, яку має сьогодні не тільки Хмельницька область, а й інші регіони — зайнятість населення. Він наголосив, що необхідно організовувати нове виробництво, розширювати існуюче з метою зростання зайнятості населення та збільшення доходів місцевих бюджетів.

— На сьогодні обсяги зовнішньої торгівлі товарами між Хмельниччиною та Австралією незначні, однак маємо сподівання на активізацію співпраці у цій сфері. Адже щороку розширюється список продукції, яку купують у подільських виробників зарубіжні партнери. Тому висловлюю сподівання на поглиблення співпраці у економічній, соціальній та культурній сферах, — додав Володимир Ілліч.

В свою чергу, Мелісса О’Рурк висловила підтримку Україні та розповіла про активність української діаспори в Австралії, яка нараховує понад 46 тисяч осіб.

— На світовій арені Австралія повністю підтримує Україну. Ми зацікавлені у співпраці з вашою країною, оскільки в Австралії проживає велика українська громада. На жаль через велику відстань, у нас дуже слабкі економічні відносини, які потрібно розвивати і підтримувати», — зазначила пані Посол.

Хмельниччину з робочим візитом відвідала Посол Австралії в Україні

Мелісса О’Рурк та Анна Щербак

Також пані Мелісса О’Рурк висловила свою думку з приводу впровадження на Україні реформи децентралізації, освітньої та медичної. За її словами, на втілення цих реформ у життя потрібен час та віддані своїй роботі люди, а вони в Україні є.

Пані Мелісса О’Рурк вже відвідала визначні місця Кам’янця-Подільського, поспілкувалася з учнями та студентами шкіл, які вивчають англійську мову, а по обіді у Хмельницькому обласному художньому музеї заплановано відкриття міжнародної виставки «Старі майстри», що організована за підтримки Посольством Австралії в Україні.

Хмельниччину з робочим візитом відвідала Посол Австралії в Україні

Мелісса О’Рурк та Володимир Кальніченко обмінюються подарунками

На завершення зустрічі сторони обмінялись символічними подарунками та зробили пам’ятне фото.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині приділятимуть більшу увагу питанню поводження з відходами
В одному із сіл Шепетівщини встановили факт незаконного видобутку піску
Держслужбовицю Хмельницької ОДА викрили на отриманні хабаря
У Хмельницькій області візьмуться за нелегальну працю
Народний депутат Жмеренецький пообіцяв до кінця року ліфт у лікарню Славути
Очільник Шепетівського району відвідав сучасний ЦНАП однієї з громад

Читайте у цій рубриціНесплата аліментів на дитину: коли штраф, а коли обмеження волі
МОЗ визначатиме, які послуги зможуть надавати косметологи
У чому популярність сонячних станцій?
Шепетівський РВ УДМС інформує, як перевірити транслітерації у біометричних паспортних документах
Головний народний синоптик України розповів, якою буде погода в серпні
Як вберегтися від харчових отруєнь влітку?