У Шепетівці взялися за лавочки вздовж Алеї Слави

У вівторок, 4 червня, у Шепетівці поблизу міської ради комунальники розпочали роботи з реконструкції лавочок.

Територія вздовж Алеї Слави, що тягнеться від міської ради до районної адміністрації, якнайкраще підходить для відпочинку з дітьми, адже там обмежено рух автотранспорту. Однак, її стан вже давно бажає кращого. Адже лавки, що встановлені вздовж паркану, не тільки втратили свій вигляд, а й вийшли з ладу: деревина протрухла, а жовто-блакитна фарба злізла. До того ж, мешканці неодноразово скаржилися, що такі місця для сидіння не лише завдають незручностей, а й навіть псують одяг.

У вівторок за ініціативи виконкому комунальники взялися за демонтаж старої деревини. Однак, далі справа виявилася не такою вже і простою.

— Задум із лавочками полягав в тому, щоб замінити прогнилі конструкції, сподівалися, що встигнемо завершити роботи ще до Дня міста, — каже міський голова Михайло Полодюк.

Відтак, відразу з’явилася ідея демонтувати старі дошки та встановити нові.

— Порахували: одна лише дубова дошка (необхідний обсяг деревини — Авт.) 4,5 — 5 м3 коштує в межах 70–80 тисяч гривень, а соснова близько 50 тисяч гривень, — продовжив далі очільник міста. — А ще потрібно її поґрунтувати, пофарбувати та купити болти (стяжки)… Отож, розпочали шукати й інші варіанти. Як альтернативу розглянули набиття поверх планочок. Комунальники порахували, що потрібно біля тисячі болтів, аби закріпити ці лавочки зверху.

Такої суми в міському бюджеті не закладено.

— У нас на ремонт лавочок на весь рік виділено в межах 50–60 тисяч, — каже Михайло Іванович.

Однак, під час демонтажу виникла ще одна проблема. Після того, як деревину зняли, а стяжки зрізали, конструкція рейок зазнала деформації, оскільки зварювальні роботи були проведені лише на початку та в кінці конструкції. Середина ж закріпленою не була.

Отож, у ході експериментів розпочали розглядати різні пропозиції, зокрема, по встановленню нових лавочок для сидіння як окремих конструкцій.

— Лавочка довжиною понад 1,8 м вартує в межах 2000–4500 гривень. Отож, порахували 34 секції, підсумували вагу рейок… Кажуть, якщо здати ці 2 рейки, вийде в межах 80 тисяч гривень. Отож, це питання винесли на розгляд Виконавчого комітету, — сказав посадовець.

Під час засідання члени виконкому дуже жваво обговорювали дану тему, виникало багато суперечок та безліч ідей. Зі слів Михайла Полодюка, на сьогоднішній день є вже 6 варіантів (як на старій основі так і з різними видами лавочок), яким має бути місце відпочинку.

Рішення поновити зону відпочинку погоджено, проте міським головою не підписане допоки на виконкомі не погодять один із варіантів.

Наразі відповідальна особа розробляє різні варіанти, які винесуть на розгляд членів виконавчого комітету вже наступного тижня. Відтак, шляхом голосування оберуть найоптимальніший варіант, що гармонійно вписуватиметься в ансамбль міста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


18 коментарів до статті «У Шепетівці взялися за лавочки вздовж Алеї Слави»

 1. Лариса Філатова коментує:

  Накінець то.І там до ладу ге тільки лавочки потрібні.Стенди теж модна зробити.

 2. Olena Krayevska Fokina коментує:

  Нарешті,хоч перед виборами побачили,що лавочками це вже давно не називалося…І бордюри,ті що там,гранітні,бажано підправити і поставити на місце…

 3. 👍👍👍

 4. Alina Byhaets коментує:

  Ще забули смітники порахувати….

 5. Елена Литвинчук коментує:

  Надо ещё свет сделать, как раньше было!!!

 6. Nahum Belous коментує:

  Неплохо бы ещё и экраны поставить. Чтобы транслировались украинские фильмы и телевидение. Во многих странах это делается
  Конечно с против вандальной защитой.

 7. Elena Izvizkaya коментує:

  Скільки живу то пам’ятаю, що берутбся за одне, а зроблять як завжди……

 8. Виктор Максимюк коментує:

  Можливо метал зацікавив …?????….

  • IRUNA коментує:

   Вікторе, Ви праві, читаємо: “..Отож, по­ра­ху­ва­ли 34 сек­ції, під­су­му­ва­ли ва­гу рейок… Ка­жуть, як­що зда­ти ці 2 рей­ки, вий­де в ме­жах 80 ти­сяч гри­вень. “

 9. Олеся Военчук коментує:

  Все як завжди!!!! Рік залишився- давайте попрацюємо!!!! Зарухалисьььь

 10. Ядовитый Журналист коментує:

  Лавочки снести, и поставить там каменюку с табличкой, в честь очередного гетманутого Попандопуло, который в 1918 г. ехал на козе через Шепетовку.

  Ссылка на Попандопуло:
  https://youtu.be/XoyZFBwflKM

  P.S.:
  На этих лавочках расчудесно торгуют наркотиками. Ходит быдло 18-20 лет, и в открытую предлагает. Сам видел. Привет нашим полициянам…

  • Євген коментує:

   Тор­гівля нар­ко­ти­ка­ми – це зло­чин. Як­що ви бу­ли свід­ком зло­чи­ну і не здій­сни­ли за­хо­дів для його при­пи­нен­ня, нап­риклад, по­ві­до­ми­ти у по­лі­цію, то ви – спі­ву­час­ник цього зло­чи­ну. Чи ви га­да­єте, що ко­мен­тар в ін­терне­ті при­рів­ню­єть­ся до за­яви в по­лі­цію, і во­на, по­лі­ція, по­вин­на якось на це ре­агу­ва­ти? Тим біль­ше, як­що цей ко­мен­тар ано­нім­ний?

   • Ядовитый Журналист коментує:

    Гена, расслабься. А то лопнешь от правильности.

    Про эти лавочки и наркотики писалось и раньше. Ещё в прошлом году. И даже предлагалось там поставить видеокамеры, на вышке за почтой, чтобы видеть всю площадь.

    И на это всё положили писюн.

    А теперь про:
    “Чи ви га­да­єте, що ко­мен­тар в ін­тер­не­ті при­рів­ню­єть­ся до за­яви в по­лі­цію, і во­на, по­лі­ція, по­вин­на якось на це ре­агу­ва­ти?”

    Отвечаю:
    Да, “по­вин­на якось на це ре­агу­ва­ти”. Например, оперативными методами, с контрольной закупкой, и т.д. А анонимность заявителя здесь ни при чём. Учись на юриста, школота…

 11. ІРИНА коментує:

  Доламають до кінця і нових не поставлять. В нас завжди так робиться.

 12. ЩОСЬ ТАКИ РОБИТЬСЯ) ЦЕ ВЖЕ РАДУЄ)

 13. Юлія Школьнік коментує:

  Головне щоб лавочки були в тому самому вигляді і гармонійно продовжували ансамбль із музеем і площею. Багато ума не потрібно забрати на метал те що є і поставити якісь каванки, які не стилю.

 14. Павло коментує:

  Тільки не робіть так як автобусні зупинки зробили. Дебіли. Ні від дощу сховатись,ні від сонця. А металопрофіль погнули на всіх зупинках. В першу чергу треба робити АНТИВАНДАЛЬНО!!! БО НАША МОЛОДЬ ЛЮБЕ ТРОЩИТИ ВСЕ ШО БАЧЕ ПЯНИМИ І НАКУРЕНИМИ ОЧЕНЯТАМИ.

 15. Віктор Д коментує:

  Питання не варте і виїденого яйця, але з яким розмахом місцева влада то анонсує! Де там цих маразматичних ідіотів понабирали? Скоро почуємо як важливо рахувати кількість камінців щебенню якими ями на дорозі латають. Нафіг мені здалась та кількість болтів? Будьте послідовними і оголосіть ще про кількість необхідних гайок та шайб! На голову не налазить коментар міського голови про те що не закладено у бюджеті коштів. Лавки що за місяць згнили? Чи може міський бюджет у Києві планують? Безпорадний нездара а не міський голова.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога