Шепетівчани у Верховній Раді України

Завдяки Роману Мацолі депутатки Шепетівської міськради побували у парламенті.

Цьогорічний День вишиванки для представниць міжфракційної групи «Рівні можливості» Шепетівської міської ради став особливим. 16 травня депутатки Алла Бунечко, Наталія Собчук, Інна Сікора, Наталія Яковлева, Тамара Герасимчук та заступниця міського голови з гуманітарних питань Наталія Стасюк відвідали Верховну Раду України.

— Побувати в українському парламенті вдалося завдяки народному депутату України Роману Мацолі. Він організував для нас можливість на власні очі побачити роботу народних обранців під час пленарного засідання, провів екскурсію приміщенням Верховної Ради, запросив на обід у депутатську їдальню… Дуже цікавою була зустріч з представницями ГО «Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів» та їхньою очільницею Оксаною Білозір. Ми обговорили питання важливості підтримки державою українських сімей, — розповідає Алла Бунечко, депутатка Шепетівської міської ради, голова міжфракційної групи «Рівні можливості».

— Ефективна робота народного депутата дуже залежить від прямої комунікації з мешканцями та вивчення їхніх проблем на місцях. Найбільш успішні та ефективні ті законодавчі ініціативи, які безпосередньо допомагають громадам вирішувати їхні актуальні питання. Коли є співпраця з депутатами місцевих рад, коли враховуються їхні пропозиції та думки, тоді є хороший результат. Я, як народний депутат, завжди підтримую подібні діалоги та готовий використовувати усі можливості, аби сприяти розвитку територій та України загалом, — говорить народний депутат України Роман Мацола.

За словами пані Алли, поїздка до Києва виявилася дуже цікавою та результативною. Роман Мацола погодився посприяти впровадженню ініціативи депутатки на загальнодержавному рівні. Окрім того, в межах спільно проведеного дня, у представниць міжфракційної групи «Рівні можливості» народилася ідея власного проекту, який найближчим часом депутатки планують втілити у життя.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


8 коментарів до статті «Шепетівчани у Верховній Раді України»

 1. Tetyana Yarmolyuk коментує:

  Дуже важлива новина, а ще більше досягнення

 2. Тамара Петрук коментує:

  А це всі досягнення нашого депутата за 5 років. То дітям солодощів купити то дівчат покатати по Києву Скоро вибори голосуйте за нього знову.

 3. Ілля Хмиз коментує:

  Це все на що він здатний! Дуже порядна людина для себе. Одним словом лідер в парламенті.

 4. Роман Кучеров коментує:

  Ахаха, вибори скоро

 5. Валєрі Жукіс коментує:

  Народні артисти!!!
  Слава Україні!!!
  (маріонтки……)

 6. Tetyana Yarmolyuk коментує:

  Цікаво, а прості працівники, а не заступники,директори,депутати,змогли б в робочий день поїхати на екскурсію до Ради? Вони б їм вище названі дали б відрядження чи вихідний день?

 7. Світлана Щирюк коментує:

  Депутат Верховної Ради зробив гарну справу – показав шепетівським депутатам парламент, організував зустрічі з іншими жінками-депутатами… Можливо, вдалося налагодити стосунки, щоб надалі співпрацювати і впливати на важливі рішення у законотворенні…
  А тут вже налетіли вічно не вдоволенні троляки.
  Чим погана новина? Що вас особисто туди не запросили?
  Чи що ви, крім поливання тут брудом, ні на що не здатні?
  Досить вже давитися жовччю! Робіть і ви шось, аби про вас писали і хотіли показувати у приклад. Бо диванних критиків вистачає, а як шось зробити для рідної вулиці чи міста – так немає бажаючих.
  ДІСТАЛИ!

  П.С. І якщо вас дійсно цікавить, що зробив депутат за 5 останніх років, то хоча б зайдіть на його офіційні сторінки і почитайте, перш ніж друкувати тут абищо! Щоб ще всі так робили, скільки йому вдалося.

 8. Шановні дописувачі і вам не соромно. Схоже що ви всі безпідставно ображаєте Мацолу. Хоч хтось тут знає реальні приклади що поганого зробив ваш депутат?
  Перечитала всі дописи і знайшла один реальний допис із словами вдячності на адресу Романа Мацоли.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці