У Шепетівці пропонують віддати тюремникам 0,56 га землі

Про це повідомляє сайт «Наші гроші». Міністерство юстиції пропонує уряду погодити виділення під будівництво житла співробітникам Державної кримінально-виконавчої служби та членам їх сімей 11 земельних ділянок загальною площею 21,96 га.

Про це йдеться в проекті розпорядження Кабміну, який був винесений на розгляд урядового комітету 10 травня. В пояснювальній записці Мінюст вказав, що у черзі на отримання житла перебувають 1,5 тис. осіб рядового та начальницького складу ДКВСУ, в тому числі 834 людини більше 10 років не можуть покращити свої житлові умови.

Одна з ділянок, площею 0,56 га, знаходиться в місті Шепетівці, за адресою: вул. Дзявульського, 2а. Ми звернулися до головного архітектора за додатковою інформацію стосовно місцезнаходження цієї ділянки.

— За цією адресою й справді є незавершене будівництво. Шепетівська виправна колонія №98 колись почала будувати будинок для своїх працівників, — підтвердив Володимир Донков.

Дійсно, повертаючи з вулиці Героїв Небесної Сотні на вулицю Дзявульського можна побачити залишки дерев’яного паркану, за яким знаходиться фундамент під багатоквартирний будинок.

Нагадаємо, що 18 травня під час ХХІІІ сесії Шепетівської міської ради депутати будуть затверджувати генеральний план міста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці