Молімось до воскреслого Христа, щоб у нашій державі запанував мир

Воскресіння Христове — найвеличніше торжество Церкви Христової, найбільше свідчення Божества Ісуса Христа. Воскресіння Христове — це свято радості. Всієї цієї радості неможливо збагнути і вмістити у своєму серці. Першим словом воскреслого Христа було: «Радуйтеся!» У ці святкові дні Церква закликає всіх віруючих радіти і викликувати: «Цей день, його ж створив Господь, радіймо й веселімось в нім» (Пс. 117, 24).

Щороку, коли приходить Пасха, віруючі люди оживають, воскресають духом, безмежно торжествують, вітаючи один одного радісним «Христос воскрес!», а у відповідь — «Воістину воскрес!». Ці слова з’єднують небо і землю, людину з Богом, нас із ближніми. У цих словах — звістка перемоги й одкровення великої тайни, радість і любов, вічне блаженне життя. Уперше ці слова були промовлені учням Христовим, яких після великого смутку осінила безмежна радість. І з тієї пори протягом двадцяти століть ця благодатна вістка передається з роду в рід. Безліч душ і сердець вона підняла, потішила, воскресила для життя з Богом!

Воскресіння Христове відкрило нам шлях до всезагального воскресіння. Христос визволив нас не тільки від тілесної смерті, а й від духовної, тобто від гріха, який завдає людині не менше страждань, аніж тілесна смерть. Ми добре знаємо, як люди страждають від власних гріхів. Страждання від них продовжується у потойбічному житті, у пеклі — місці перебування грішників.

Завдяки хресному подвигу Спасителя зруйнувалася прірва, яка відділяла людей від Бога. Людям Христос повернув усе, що вони втратили через падіння праотців, Своєю хресною смертю і Своїм воскресінням знову відчинив двері Раю.

Дорогі шепетівчани, брати і сестри! Від глибини душі вітаю вас і всіх воїнів шепетівчан, що несуть службу у нашому місті, а також на сході України із Воскресінням Христовим. Бажаю міцного здоров’я і щастя у ваших родинах. Нехай хвиля Божественної любові, Божественної радості і Божественного життя вас усіх покриє і утвердить у ваших серцях віру у Воскресіння Христове!

Молімось до воскреслого Христа, щоб у нашій державі запанував мир, щоби Всевишній допоміг нам перемогти сили зла і неправду . Хай торжествує добро і християнська любов між усіма нами!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Молімось до воскреслого Христа, щоб у нашій державі запанував мир»

  1. Ганна Кукуруза коментує:

    Христос воскрес! Христос воскрес! Христос воскрес!

  2. Евгения Кожан коментує:

    Христос воскрес.Христос воскрес. Христос воскрес. 🙏🙏🙏


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці