Треба скопати город: за яку суму готові шепетівчани надавати такі послуги

Із початком весни в жителів Шепетівщини розпочинається сезон весняно-польових робіт. Відтак, у цей час розпочинаються земельні торги: одні шукають, хто б міг скопати город, а інші — кому скопати.

Зазвичай, у списку тих, хто користуються послугами копачів, — люди, що мають лише кілька соток землі, де техніка не може проїхати. Цьогоріч попит на працівників, що можуть скопати земельну ділянку, неабиякий. До речі, такі роботи пропонують як засіб підробітку на вихідні.

— Треба город скопати. Приходьте, плачу 30 грн/сотку, — розмістив пропозицію про підробіток шепетівчанин Віталій.

Однак, чоловіків, що розглядали пропозицію, така оплата праці зовсім не влаштовувала. Вони вважають її вкрай низькою.

— За 30 — сам копатимеш, — відповів Андрій.

Пані Марина, що розглядала такий варіант роботи, запропонувала надавати послуги, вартість яких становить 120 гривень за сотку. Дехто встановлює ціну нижчу. Загалом, у середньому, шепетівчани готові скопати город за 100–125 гривень за сотку. Окрім того, пропонують і додаткові послуги. До прикладу, розкидати перегній.

— Фіксована ціна за обробіток однієї сотки землі — найкращий варіант, — розповіла пані Тетяна. — Адже такі собі найманці можуть розтягувати «задоволення» на кілька днів, якщо оплата проводиться погодинно. Минулого року я натрапила на такого заробітчанина, адже попередньо уклали усну угоду про те, що оплата праці буде відповідно до кількості днів, за які облагородить мою земельну ділянку.

До слова, одна сотка обробітку землі механічним способом (трактором) становить в середньому 40 гривень, а кіньми — на 50 % дорожче.

Отож, сезон розпочався…

Для кращого врожаю використовуйте посівний календар.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці