На Шепетівщині військові навчання із представниками НАТО?

Шквал дзвінків отримала редакція «День за днем» сьогодні, 15 березня. А все через те, що в селах Шепетівщини розклеїли оголошення про проведення військових навчань. І все б нічого, але ж там нема ні підпису, хто їх проводить; ні відповідальних осіб, у кого можна було б з’ясувати деталі.

«З 18–21 березня будуть проводитися військові навчання Збройних Сил України із залученням безпілотних літальних апаратів та гелікоптерів», — йдеться в оголошенні.

Однак, хто розклеював такі попередження про проведення навчань, — невідомо. Адже підпис там відсутній. Відтак, жителі сіл почали хвилюватися, що це все провокації або ж чиїсь жарти.

— Можливо, у нас диверсії якісь заплановано, хтозна, — припускають жителі села Траулин.

Коли ці оголошення з’явилися на електроопорах у селі та на дверях магазинів — теж ніхто не бачив. Відтак, вирішили з’ясувати, що ж то за навчання такі…

У військовому комісаріаті, що в Шепетівці, куди звернулися за коментарем, жодного слова з цього приводу сказати не змогли, про навчання, як-то кажуть, ні сном, ні духом.

Однак, звістку про планові навчання таки підтвердили у місцевому СБУ, але деталей не розголошують.

Аби хоч якось прояснити ситуацію, завітали до Судилківської сільської ради. Вже на місці з’ясували, що таким чином посадовці інформували громаду про майбутні заходи.

— Ми попередили про заходи жителів, оскільки нам надійшла вказівка з Шепетівської РДА. Оголошення розклеїли, аби люди не панікували, — розповіли працівники Судилківської ОТГ.

Більше органи місцевого самоврядування розповісти не змогли.

— Згідно з Директивою Генерального Штабу із 18 по 21 березня заплановано спільні навчання 8-го полку спецпризначення та представників НАТО, — розповів головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно-оборонної роботи Шепетівської РДА Віктор Бабич. — Такі тренування будуть проводитися на території Шепетівського та Славутського районів. За попередньою інформацією, здебільшого, це торкнеться лісової місцевості: від села Кам’янки до сіл Траулин і Хролин.

Отож, чи споглядатимемо найближчими днями маневри військових у повітрі, — покаже час.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині військові навчання із представниками НАТО?»

  1. Віктор Морозов коментує:

    Наскільки я зрозумів з публікації газети, військові навчання відбудуться не на території спеціально призначених для цього військових полігонах, а на території, де розташовані звичайні лісні масиви поблизу населених пунктів? Чи насправді РДА давала вказівку таким чином (через розклеєні листівки) попередити жителів сіл про навчання? Яким чином було дано таку вказівку (телефонограмою, листом …) Ганьба такій публікації ….


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці