Шепетівчани поважного віку об’єдналися в Клуб «Активне довголіття»

Минулого тижня у Шепетівській міській бібліотеці пройшло перше засідання Клубу «Активне довголіття». Мешканці літнього віку зібралися, аби створити об’єднання, в межах якого вони змогли б спілкуватися, взаємопідтримувати один одного, допомагати за потреби та проводити цікаве і якісне дозвілля. Ініціативу створення Клубу підтримав народний депутат України Роман Мацола.

— У Полонському, Славутському та Шепетівському районах проживають майже 60 тисяч громадян пенсійного віку. Перехід на «заслужений відпочинок» у таких людей не завжди виправдовує очікування. Замість розвиватися та насолоджуватися життям, часто буває навпаки: у них зменшується коло спілкування, знижується фізична активність, зникає якісне дозвілля. Життя стає однотипним, не цікавим та депресивним. Аби цього не сталося, ми допомогли у створенні Клубу «Активне довголіття», — розповідає Роман Мацола.

Учасники клубу планують регулярні зібрання. У планах — зустрічі з цікавими особистостями, майстер-класи, заняття з гімнастики та лікувальної фізкультури, міні-тренінги, участь у виставках та флешмобах, екскурсії історичними та святими місцями, а також тематичні чаювання та вечори поезії. Все це дозволить урізноманітнити буденність людей поважного віку та показати, яким може бути «життя на пенсії».

Роботу Клубу «Активне довголіття» також підтримали представники органів місцевого самоврядування. На першу зустріч шепетівчан поважного віку завітали міський голова Михайло Полодюк, заступниця з гуманітарних питань Наталія Стасюк та перша заступниця начальника управління праці і соціального захисту населення Людмила Донкова.

Якщо вас зацікавила робота Клубу «Активне довголіття», звертайтеся за телефоном:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці