110 листів шиферу виділить Шепетівська міська влада постраждалим від буревію будинкам

Сьогодні, 14 березня, у Шепетівській міській раді відбулася комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, на ній розглянули питання про надання допомоги для проведення невідкладних відновлювальних робіт на об’єктах житлово-комунального господарства та мешканцям житлових будинків.

Нагадаємо, надзвичайники Хмельниччини попереджали про погіршення погодних умов. 12 березня у Шепетівці через негоду спостерігався деревопад. Наробив шкоди буревій і на міському цвинтарі у Шепетівці.

Внаслідок несприятливих метеоумов на території міста було завдано збитків на суму 35 290 гривень. Адже пориви вітру сягали подекуди 28 м/с. Згідно з класифікатором надзвичайних ситуацій, яка пов’язана з сильним вітром та перевищувала швидкість понад 25 м/с, комісія вирішила класифікувати дану ситуацію як надзвичайну ситуацію природного характеру об’єктового рівня.

В ході комісії із матеріального резерву особам та підприємствам, кому негода завдала збитків, нададуть матеріали для покрівлі приміщень.

Отож, двоє шепетівчан, у яких постраждали приватні житлові будинки, отримають 22 листи шиферу. 25 листів виділили на покрівлю будинків, які перебувають на обслуговуванні ПП «УК «Житлофонд». Будинки, що обслуговує ПП «УК «Управдом» отримають 20 листів шиферу. Натомість, Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства надали 43 листи шиферу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці