В наступному році на харчування учнів Шепетівки витратять понад 4,5 мільйони

Депутати Шепетівської міської ради на грудневій позачерговій сесії розглянули програму з організації харчування учнів закладів середньої освіти на 2019 рік.

З цього питання доповіла головний спеціаліст управління освіти Людмила Басистюк. Запропонована у проекті рішення вартість харчування однієї дитини в день — 9 грн.

— Цьогоріч у програмі додано ще один пункт, відповідно до якого харчуватися за міські кошти будуть лише діти з Шепетівки. Відтак, харчування школярів із сіл, які навчаються у наших школах, буде здійснюватися за кошти їхніх громад. Укладемо угоди між міською радою та ОТГ, вони перерахують кошти, — у доповіді зазначила Людмила Басистюк.

Проект рішення в ході голосування депутати підтримали.

Відповідно до Програми із міського бюджету передбачені кошти у сумі 4 мільйони 600 тисяч гривень для забезпечення безкоштовним харчуванням учнів загальноосвітніх шкіл міста. Зокрема, це: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів 1–11 класів з малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО, внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах, учнів 1–4 класів, які проживають на території міста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці