Чи запровадять у Шепетівці європейські стандарти сортування сміття?

У Шепетівці 20 листопада відбулася зустріч представників громадської організації «Український центр європейської політики» з посадовцями виконавчого комітету Шепетівської міської ради, депутатами, керівниками комунальних підприємств та управлінських компаній. Про це повідомив інформаційний відділ міськвиконкому.

Захід пройшов у рамках проекту, підтриманого Британським Посольством, покликаного запровадити європейські стандарти поводження з твердими побутовими відходами в Україні на всіх рівнях та надати можливість перейняти успішний досвід інших міст.

Голова громадської організації «Україна без сміття» Євгенія Радомська розповіла навіщо розділяти відходи і як керувати роздільно зібраним сміттям. Наголосила, що роздільно зібрані відходи стають важливим ресурсом, яким можна керувати.

У ході презентації також розповіли, як сортувати різні групи відходів та які існують способи їх переробки. Окремо учасники зустрічі обговорили ситуацію з утилізацією небезпечних відходів.

За результатами першої зустрічі її учасники визначили шляхи для подальшої співпраці. Громадська організація посприяє в налагодженні контактів між управлінськими компаніями Шепетівки, представниками бізнесу та організаціями, які займаються утилізацією та переробкою вторинної сировини в Україні.

Також члени організації продовжать інформувати шепетівчан про доцільність роздільного збору сміття, в тому числі у школах міста.

Нагадаємо, у Шепетівці школярі вчать культури сортування сміття та Шепетівка серед переможців проекту Zero Waste School.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці