У Шепетівці через холоднечу учні 4-х шкіл на вимушених канікулах

Вчора, 12 листопада, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули питання щодо тимчасового призупинення освітнього процесу. Про це повідомляє Шепетівська міська рада.

Відтак, у ЗОШ № 1 (крім філії початкової ланки в ДНЗ № 11), ЗОШ № 4, СЗОШ № 2, НВК № 2 «ЗОШ-гімназія» запроваджено вимушені канікули. Рішення про призупинення навчання в цих школах було прийнято через загрозу зниження тиску газу у місті Шепетівка до 0 та затримку в запуску вже під’єднаних модульних котелень.

Отож, було вирішено призупинити освітній процес з 13 листопада 2018 року і до стабілізації ситуації. Про тривалість перерви у навчанні буде повідомлено додатково.

Також учасники засідання затвердили порядок забезпечення проїзду учнів до закладів загальної середньої освіти міста відповідно до міської програми «Шкільні перевезення» на 2018–2020 роки. Цим рішенням виконавчий комітет зберігає вартість разового проїзду одного учня до школи на рівні 2 гривень від встановленого тарифу. 3 гривні — різниця від повної вартості проїзду буде відшкодовуватися з міського бюджету.

Також розглянули проект рішення про повідомну реєстрацію колективного договору, питання благоустрою міста тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівська міська рада

Читайте у цій рубриці