Перший у Шепетівці приватний медичний центр «Сіліцея» святкує 10-ліття діяльності

Перший у Шепетівці приватний медичний центр «Сіліцея» святкує 10-ліття діяльності

Піонерами, так би мовити, змін у медицині в Шепетівці стали лікарі приватного медичного центру «Сіліцея», який розпочав свою роботу у нашому місті десять років тому. Фактично, днем народження «Сіліцеї» є 28 жовтня 2008 року.

Центр створила лікар-педіатр, на той час завідувач дитячої поліклініки Шепетівської ЦРЛ з 15-ти річним досвідом, Ірина Петрівна Понятовська. Вірним помічником і «надійним плечем» Ірини Петрівни став її чоловік, кандидат психологічних наук Ігор Ростиславович Карчевський. Саме завдяки Ірині Понятовській стало цілком очевидно — приватна медицина не тільки має право на існування, а й надає якісні і професійні послуги населенню.

Мабуть, немає нічого дивного в тому, що саме жінка-лікар втілила у життя ідею приватної медицини на теренах Шепетівщини, що докорінно змінило уявлення багатьох про цю важливу галузь. Досвід і професіоналізм Ірини Понятовської стали рушійною силою для цього досить нелегкого і виваженого кроку.

А порівнювати нині є з чим — усі ці роки «Сіліцея» успішно працює у центрі Шепетівки, і до неї їдуть із Славути, Нетішина, Полонного та інших населених пунктів північного куща Хмельниччини. Перші пацієнти Ірини Понятовської уже своїх дітей приводять на прийом. Це — найвища оцінка фаховості лікаря.

Нині у приватному медичному центрі працює 12 лікарів, медичні сестри, лаборанти, всього близько 20 осіб. За десять років роботи фахівці «Сіліцеї» впевнено крокують вперед, постійно втілюють у роботі інноваційні технології, поповнюють свою матеріально-технічну базу і відповідально ставляться до кожного пацієнта.

Медичний центр спеціалізується на педіатрії, терапії, фізіотерапії, ультразвуковій та лабораторній діагностиці, дерматологіі, неврологіі, ортопедіі дитячій та дорослій, офтальмологіі, кардіологіі, гастроентерологіі та інших напрямах, а також лікувальних втручаннях за допомогою хірургічного лазера та високочастотного радіохвильового ножа.

Сучасно оснащений кабінет офтальмолога дозволяє проводити якісну діагностику і займатися з дітками, які мають проблеми із зором.

Центр має повністю автоматизовану клінічну лабораторію, яка при потребі працює у будь-який час. Важливо, що методика забору аналізів абсолютно безболісна, а тому діти і дорослі без страху ідуть здавати аналізи крові. В лабораторії виконуються гематологічні, біохімічні та імуннаферментні дослідження.

Варто зазначити, що у «Сіліцеї» роблять УЗД всіх органів і систем. Більш того, лікар-гінеколог має окремий ультразвуковий апарат, який, окрім діагностики хвороб, дає змогу майбутнім батькам подивитися на своє, ще ненароджене маля.

У центрі працює досвідчений гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, учасник бойових дій в Афганістані та в ООС (АТО) Карчевський І. Р.

Важливим кроком вперед на царині медицини є угода приватного медичного центру з Національною службою здоров’я України. Фактично, це є визнання державою заслужених десятиріччям здобутків приватного медичного центру «Сіліцея». Завдяки такій взаємодії між державним органом управління та приватним медичним центром, «Сіліцея» надає своїм пацієнтам, з якими уклали декларації, усі види безкоштовних послуг, які визначені Наказом МОЗ України від 19.03.2018 № 504, а також безкоштовно видає медичні довідки, лікарняні листи, проводить щеплення, тобто, надає увесь спектр гарантованих і оплачених державою медичних послуг первинної ланки, які надаються в ПМСД. В центрі укладають угоди з пацієнтами — терапевт Леся Дмитрівна Гой та лікар-педіатр вищої категоріі Ірина Петрівна Понятовська.

Число пацієнтів «Сіліцеї» стабільно та постійно зростає. Треба зазначити, що для мешканців міста є унікальна нагода отримувати високопрофесійний медичний супровід в приватному закладі, де немає черг, царить доброзичлива атмосфера, завжди тепло і затишно, а персонал готовий прийти на допомогу.

Ірина Понятовська, головний лікар та ідейний натхненник центру «Сіліцея», у розмові зазначила:

— Цінує кожного працівника свого колективу. Добре пам’ятаю, що розпочинала роботу у найманому приміщенні лише з одним працівником — медичною сестрою, яка виконувала ще й функції адміністратора — Наталією Петрівною Карповою. Нині має потужну команду лікарів: дитячого невролога Інну Ананіївну Маршук, педіатра Ганну Володимирівну Ренкас, дитячого ортопеда-травматолога Віталія Тарасовича Антонійчука, гінеколога Володимира Віталійовича Рибачука. Ці лікарі мають великий авторитет у своїх пацієнтів. Лікар-дерматолог Олеся Василівна Рогожа та дитячій масажист Наталія Петрівна Поліщук, також здобули довіру серед маленьких і дорослих відвідувачів «Сіліцеї».Не уявляє свого центру Ірина Понятовська без вірних і надійних помічниць — високопрофесійних медичних сестер Алли Миколаївни Кордонець та Ольги Євгенівни Павлікович. Не можна обійтись без праці санітарок Олесі Петрівни Кашпіровської та Алли Василівни Скотяк, до яких ставляться з великою повагою і шаною.

Системно збільшується та оновлюється медичне устаткування центру. На сьогоднішній день у центрі працюють три УЗД апарати експертного класу, автоматичнілабораторні аналізатори, гастрофіброскоп, сігмоскоп з відеосистемою та багато інших медичних приладів.

Генератор ідей Ірина Понятовська, як мовиться, жодного дня не спочиває на лаврах. В недалеких планах облаштування денного стаціонару. Крім того, вона та команда лікарів постійно вдосконалюються на конференціях та курсах підвищення кваліфікації, в тому числі і за кордоном. Зокрема, Ірина Петрівна Понятовська вторік стажувалася у Америці, а взимку була на курсах у Польщі.

Ірина Петрівна насамкінець нашої розмови підсумувала формулу успіху «Сіліцеї»:

— Ми любимо наших пацієнтів і працюємо для них. Отже, чим рідше пацієнти звертаються по допомогу нашого медичного центру, тим краще для нас — значить, ми зробили усе можливе для лікування і профілактики.

І за роки своєї роботи на теренах нашого регіону ми всі мали змогу переконатися у тому, що приватна медицина — це не тільки крок у майбутнє, це якісні і професійні послуги кращих лікарів, які вірні своєму лікарському покликанню.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
10 коментарів до статті «Перший у Шепетівці приватний медичний центр «Сіліцея» святкує 10-ліття діяльності»

 1. Lyubov Mylaschuk коментує:

  В Україні на приватне лікування не мають гроші .треба щоб були створенні державні медичні центрі .

 2. Лара Ильчук коментує:

  🎉🎉🎉Вітаю! 👏👏👏

 3. Вітаю,колеги!!! Успіхів!!!

 4. Поздравляю💐🎁🎈

 5. Всегда очень приятно к вам обращаться.

 6. Ирина Петровна ,низкий вам поклон за то ,что много лет назад вы вытянули мою старшую дочь из болезней от, которых мы не могли избавиться долгое время.Вы очень кретивный человек и доктор с индивидуальным подходом к каждому.Так же сейчас очень приятно с младшенькой лечиться у вас. Всего вам самого самого наилучшего.

 7. Наталья Мо коментує:

  А там т1льки шепет1вчан принимают?

 8. Viktor Kvitajlo коментує:

  Вітаю, хай щастить.

 9. Вітаю!Усіх працівників Сіліцеї зі святом!!!Особисто зі своїми дітками,ми їздимо до педіатра Ренкас Анни Володимирівни, це ПЕДІАТР З ВЕЛИКОЇ БУКВИ!!!УСПІХІВ ВАМ У РОБОТІ!!

 10. Віктор коментує:

  Читав, що в Україні одна з найбільш корумпованих сфер – медицина. Майже кожен з нас знає, що досить багато лікарів, що працюють в так названих “державних” лікувальних закладах, беруть хабарі, і вже після цього приступають до надання медичних послуг. І якщо тарифи в приватному лікувальному центрі ДОСТУПНІ – я це схвалюю! Відкриті стосунки між пацієнтом і медичним персоналом, кожен знає, скільки і за що потрібно платити. А контроль за тарифами зі сторони громадськості прийде пізніше. До речі, ці самі тарифи на окремі послуги варто було б надрукувати. Цікаво…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому серцево-судинному центрі працюють лікарі-переселенці
У Шепетівці працюють лікарі-переселенці з Луганщини
У Львові лікують 10-місячну Кіру з Київщини, яка зазнала осколкового поранення
У Славуті працевлашту­ва­ли медиків-переселенців, а лікар-гінеколог виїхала надавати допомогу в регіоні бойових дій
Вони завжди там, де потрібні прямо зараз: військові медики в строю та повній готовності

Читайте у цій рубриціНафтогаз встановив річний тариф на газ для населення
Зарплати в травні — у більшості професійних сфер триває їх зниження
Європою шириться мавпяча віспа: що варто знати
Виплату грошової допомоги переселенці можуть отримати прямо на вокзалі
Українці обрали тему для нової поштової марки
НБУ скасував обмеження курсу для продажу готівкової валюти
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter