Шепетівський Центр ПМСД уклав договір зі стоматологічним приватним закладом

«Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» надає мешканцям Шепетівщини пакет медичних послуг, який гарантований наказами МОЗу: огляд лікарів загальної практики, лабораторні обстеження, швидкі тести тощо.

— В умовах конкуренції доводиться працювати на випередження, — розповів Андрій Нечипорук, директор Центру ПМСД, — хоча співпрацюємо з лікарями вузького профілю Шепетівської ЦРЛ, вирішили укласти угоду з приватним підприємством «Фенікс-дент» на безоплатний профілактичний стоматологічний огляд.

Сімейний лікар у разі необхідності направлятиме на обстеження до стоматологів.

— Загальні хвороби дуже часто пов’язані з проблемами в ротовій порожнині, — пояснив директор «Фенікс-дент» Григорій Олійник. — Згідно з умовами договору наші лікарі зроблять необхідний огляд, та результати відправлять у Центр ПМСД. Тоді медики призначать подальше лікування з урахуванням приписів стоматологів.

Продовжити лікування пацієнти зможуть у будь-якому медичному закладі. Головне, на думку керівників медичних закладів, — комплексна турбота про здоров’я пацієнтів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівський Центр ПМСД уклав договір зі стоматологічним приватним закладом»

  1. Від безоплатно ОГЛЯДУ зуби кращими не стануть,бо лікувати їх потрібно буде все одно за власні кошти!!!І до чого цей договір???Сміх тай годі….


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці