Які платіжки в грудні отримають шепетівські користувачі субсидії?

Неоднозначна ситуація з початком опалювального періоду склалася у Шепетівці. По-перше, він розпочався несвоєчасно. Відповідно і процедура відшкодування пільг і субсидій для населення затрималася.

Містом почали ширитися різні чутки, дехто з шепетівчан припускав, що доведеться платити повну вартість за послуги централізованого опалення. Спростувати, або підтвердити інформацію ми попросили Сергія Біласа, начальника міського управління праці та соціального захисту населення:

— Для того, щоб люди не отримували платіжні доручення і не платили повну вартість за опалення для надавача послуг, управління праці та соціального захисту населення на розгляд сесії винесло проект рішення про погодження нарахування пільг і субсидій за теплопостачання. На перше грудня населення, що має субсидію, в платіжках отримає повідомлення на нараховану суму субсидій. Відповідно й надавач послуг також бачитиме це і не буде встановлювати користувачам повну ціну.

Також Сергій Григорович конкретизував, якщо 28 листопада запуститься перерахунок, то за тиждень шепетівчани отримають повідомлення про зарахування пільг та субсидій за листопад.

— Опалювальний період розпочався з 13 листопада. На сьогоднішній день підприємство ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» фактично надає послугу з теплопостачання для мешканців міста, — додав Сергій Білас.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці