У Хмельницькій області зросли розміри капітальних інвестиції

У січні–червні підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3856,7 млн грн капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 1,5 % більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2017 року.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,5 % загального обсягу) освоєно в матеріальні активи, з яких у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби — 60,1 % усіх інвестицій, у будівлі та споруди — 34,8 %. На капітальний ремонт активів спрямовано 208,1 млн грн капітальних інвестицій (5,4 % загального обсягу).

У нематеріальні активи вкладено 1,5 % загального обсягу капітальних інвестицій.

Головним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій, за рахунок яких освоєно 69,2 % загального обсягу. Частка залучених і запозичених коштів, зокрема, кредитів банків та інших позик становила 8,4 %, коштів населення, витрачених на будівництво житла, — 12,3 %. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 9,5 % капітальних інвестицій.

Суттєву частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами промисловості (35,5 %), сільського, лісового та рибного господарств (31,3 %).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці