Недобросовісний землекористувач сплатить до бюджету Шепетівки понад 1 мільйон гривень

За втручання прокуратури недобросовісного землекористувача зобов’язано сплатити до бюджету міста Шепетівка збитки в сумі понад 1,2 млн грн.

Шепетівською місцевою прокуратурою приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності.

Так, рішенням Господарського суду Хмельницької області задоволено позовні вимоги місцевої прокуратури про стягнення збитків, завданих територіальній громаді неправомірним використанням землі.

Встановлено, що одне з приватних підприємств, будучи власником майнового комплексу, розташованого на території міста Шепетівка, не вжило заходів до оформлення права користування відповідною земельною ділянкою загальною площею понад 4 га.

Таким чином, землекористувач фактично використовував ділянку без правовстановлюючих документів, а тому бюджет територіальної громади недоотримував кошти у вигляді плати за землю.

Відповідною комісією Шепетівської міської ради нараховано збитки, завдані використанням землі в розмірі більше 1,2 млн грн, які підприємством добровільно не сплачено.

— Реагуючи на виявлені порушення, діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення на користь міської ради зазначеної суми збитків. Рішенням суду позицію прокуратури підтримано та позовні вимоги задоволено, — повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці