Майбутні авіатори «штурмували» небо Хмельниччини

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що у Старокостянтинові Хмельницької області, продовжують проходити стажування курсанти-штурмани Національного вишу Повітряних Сил Збройних Сил України.

Запорукою досягнення будь-якої мети є ретельна підготовка, як теоретична, так і практична. Тож пройшовши курс теорії у Альма-матер, штурманська молодь відпрацьовує практику у бойовій бригаді.

Звісно ж, що перші кроки у небо курсанти здійснюють під пильним оком інструкторів, тому й не дивно, що юні штурмани буквально «прикипають» до своїх наставників.

Старший штурман бригади полковник Ігор Г.:

— Приємно бачити у очах штурманської» молоді оту «іскорку» прагнення. Кожен з курсантів буквально рветься у небо, до освоєння нових висот, як у прямому так і переносному значенні цієї фрази. Отримуючи нові завдання, не «пасують», а всіляко намагаються знайти шляхи їх вирішення. І це їм вдається. Молодь вже освоїла льотні вправи «вдень та вночі», у простих та складних метеоумовах та проходить етап підготовки до бойового застосування на полігоні. Завдячуючи успішному виконанню щільної практичної програми стажування ми досягаємо того, що після випуску зі свого вишу бойові бригади отримають максимально підготованих офіцерів-штурманів.

З нетерпінням очікують юні штурмани чергової льотної зміни, чергових льотних завдань, чергової частки неоціненного досвіду…

Чистого вам неба, майбутні соколи!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці