Суд захистив інтереси 4-річної дитини

Полонський районний суд не задовольнив позов батька, який просив замість чверті доходу стягувати з нього 800 грн аліментів на 4-річну доньку. Головний аргумент — спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, змінюється лише за позовом того, хто ці аліменти отримує, а не сплачує (ч. 3 ст. 181 Сімейного кодексу).

У позовній заяві чоловік зазначав, що не може сплачувати аліменти в частці від заробітку, бо наразі ніде не працює.

Натомість мати дівчинки стверджувала, що чоловік має офіційну роботу в Данії і отримує від 3 до 6 тис. доларів на місяць. Вона просила суд витребувати в прикордонної служби дані про перетин кордону і довідку про зарплату. Та суд констатував, що ця інформація не впливає на вирішення спору, тому клопотання відхилив.

«Приймаючи до уваги, що рішення про стягнення аліментів на утримання дитини М. А. ухвалено судом по цивільній справі за позовом матері дитини М. Т., а тому позивач, як платник аліментів, не має права звернення до суду з позовом про зміну способу стягнення аліментів», — йдеться в рішенні.

Нагадаємо, що в 2017 році відбулися зміни у сі­мей­но­му за­ко­но­давс­тві, внес­ли де­які ко­рек­ти­ви до на­ра­ху­ван­ня, стяг­нення та спла­ти алі­мен­тів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці