Якісніше, швидше та без корупції: як у Шепетівці відкривали новий сервісний центр МВС

Термінал, буккросинґ, дитячий куточок та сучасні технології — всі ці зручності є у сервісному центрі нового зразка у Шепетівці. Його урочисте відкриття відбулося сьогодні, 13 липня.

У сервісному центрі громадянам надаватимуть послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчень водія, довідки про несудимість тощо. Витрачати час на стояння у чергах відтепер теж не потрібно. Адже там встановили термінал для запису на електронну чергу.

— Хмельниччина оновила 5 сервісних центрів. Всі центри працюють у новому форматі: прозорий офіс, зручні місця очікування громадян, електронна черга, Wi-Fi, нова техніка, яка дає можливість просто і швидко надати якісні послуги громадянам, — сказав Сергій Нагорний, начальник регіонального сервісного центру МВС Хмельниччини.

На вікнах у всіх залах встановлені приємні сонцезахисні жалюзі, а в деяких кабінетах — навіть тканинні ролети. Окрім того, в приміщенні облаштовано дитячу ігрову зону та куточок для читання книг — буккросинґ.

Для зручності також встановили й термінал для оплати за послуги.

Відтак, зі слів Сергія Нагорного, Хмельниччина посідає одне із перших місць, де оновлено всі сервісні центри. Раніше на території області працювало 10 пунктів МВС, але їх скоротили до 5. На теренах Хмельниччини функціонує і мобільний центр, який обслуговує громадян у різних куточках області. Загальна кількість центрів по Україні складає 150.

Начальник регіонального сервісного центру МВС Хмельниччини впевнений, що сучасні сервісні центри надаватимуть послуги якісніше. Це зменшить кількість скарг та унеможливить корупційні прояви у цій сфері.

Штат центру налічує 12 осіб. Окрім того, прикомандировані ще 2 експерти, які займаються оглядом транспортних засобів.

— Шепетівський сервісний центр обслуговує 5 районів включно з містами: Шепетівський, Ізяславський, Полонський, Славутський та місто Нетішин. За минулий рік ми надали понад 11 тисяч послуг, — розповів Сергій Грищук, начальник Шепетівського сервісного центру.

Приміщення обладнане 4 камерами спостереження, які підключені до Головного сервісного центру.

Значну лепту на ремонт приміщення сервісного центру виділила Шепетівська міська рада, надавши 300 тисяч гривень.

— Міська рада пішла на зустріч, розуміючи цей важливий крок у розвитку надання сервісних послуг жителям міста, — резюмував Василь Дрищ, начальник фінансового відділу Шепетівської міської ради. — Наразі профінансовано вже 200 тисяч, на наступній сесії міської ради буде виділено ще 100 тисяч, аби провести заключні розрахунки за виконані роботи.

Паралельно з відкриттям центру в Шепетівці відбувалося й відкриття у Дунаївцях. Відтак, між ними організували телеміст.

На завершення урочистостей всіх присутніх пригостили смачним тортом.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівська міська рада

Читайте у цій рубриці