Роман Мацола провів цьогоріч 32 зустрічі в виборчому окрузі

Народний депутат Роман Мацола, який представляє мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів у Верховній Раді очолив більшість рейтингів, серед депутатів від Хмельниччини. Роман Миколайович не пропустив жодного засідання Верховної Ради й комітету, зареєстрував найбільшу кількість законопроектів та найчастіше звертався з депутатськими запитами, які стосувалися проблем його округу.

За словами громадської консультантки «Опори» на Хмельниччині Оксани Банкової аналізували діяльність депутатів у січні-травні 2018 року у двох напрямках — робота у Верховній Раді та в окрузі.

— Брали до уваги такі критерії, як кількість підготовлених законопроектів, запитів, відвідування засідань сесії та комітетів, фактична участь у голосуваннях, кількість депутатських приймалень в окрузі, особистих прийомів, участь у роботі органів місцевої влади, публічна активність в окрузі, — пояснила Оксана Банкова.

За результатами цьогорічного моніторингу, найбільше законопроектів, зокрема й у співавторстві, серед депутатів Хмельниччини, підготував Роман Мацола — 25. Він також найчастіше звертався з депутатськими запитами, які стосувалися вирішення питань округу — 26 разів.

Роман Мацола — лідер серед мажоритарників за кількість проведених з мешканцями зустрічей. За даними мережі «ОПОРА» у січні-червні цього року народний депутат Роман Мацола провів 32 особисті прийоми та найактивніше з депутатів брав участь у роботі органів місцевого самоврядування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці