Генерал-лейтенант узяв участь у льотних змінах на Хмельниччині

В Старокостянтинові в бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулися дві льотні зміни.

Характерною ознакою та головним завданням змін було відпрацювання техніки пілотування та злітаності у парі.

Ватро зазначити, що виконання даної вправи вимагає від льотного складу неабиякої майстерності, концентрації уваги та самоконтролю. Саме тому для надання допомоги та контролю над відпрацюванням елементів льотних вправ прибули льотчики-інструктори з вищестоящих штабів.

Роботи вистачило усім, адже досвідченим інструкторам необхідно було навчати, а льотному складу бригади — акумулювати неоцінений досвід старших.

Незважаючи на літню спеку та «гарячий бетон» відпрацювали на «відмінно» й наземні служби забезпечення польотів.

Раптова зміна погоди старалась внести свої корективи у планову таблицю — поривчатий вітер та дощ намагались перешкодити перебігу льотної зміни, але марно. Польоти йшли згідно з планом.

Висока ступінь злагодженості та належний професійний рівень особового складу бригади були відмічені заступником командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадієм Вашутіним, котрий взяв участь у льотних змінах у якості льотчика-інструктора.

Оцінюючи роботу підлеглих по закінченні льотної зміни командир бригади полковник Євген Булацик не скупився на вищі оцінки.

— Колектив нашої бригади міцний тим, що якщо перед нами поставлено якусь задачу, будь-якої складності, до за її вирішення ми беремося усі. Сторонніх серед нас нема. Льотну зміну закінчено, дякую всім! — резюмував Євген Богданович.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога