Відкриваємо Америку для України: легальні можливості для українців

Відкриваємо Америку для України: легальні можливості для українців

У зв’язку з війною в Україні багато громадян шукають можливості для захисту себе та своїх родин. Для тих, хто розглядає Сполучені Штати Америки як потенційний притулок, існують програми та послуги, спрямовані на надання підтримки та сприяння імміграції. Однією з таких ініціатив є Uniting for Ukraine, яка представлена на сайті Ticket to America.

Візові можливості для в’їзду до США

Для в’їзду до США українцям потрібна віза, яку можна отримати в консульстві США в іншій країні. Однак, існують альтернативні шляхи, які можуть допомогти українцям, особливо тим, хто тікає від війни. Програма «Єднання заради України» (Uniting for Ukraine) надає можливість отримати тимчасове право на проживання, якщо є спонсор у Сполучених Штатах.

Українці також можуть розглядати можливість отримання електронного дозволу на подорожі до США (ESTA). Цей документ призначений для транзиту, туризму та бізнес-подорожей. Важливо врахувати, що ESTA не гарантує в’їзд до країни, а лише дозволяє подати заявку на в’їзд без візи.

Програма Uniting for Ukraine

Uniting for Ukraine (U4U) — це інноваційна програма, запроваджена для надання підтримки українцям, що шукають притулок у Сполучених Штатах. Головною метою цієї програми є створення механізму спонсорства, де люди в США можуть допомогти українським переселенцям, надаючи їм фінансову, житлову та соціальну підтримку. Ця програма стала важливим кроком у сприянні гуманітарній кризі та забезпеченні безпеки для тих, хто потребує захисту.

Зобов’язання спонсорів:

  • надавати фінансову підтримку українцям, які тікають від війни — витрати на житло, харчування, медичні послуги та інші основні потреби новоприбулих;
  • повинні забезпечити українцям безпечне та зручне житло протягом періоду їхнього перебування в Сполучених Штатах — оренда або надання власного житла;
  • повинні створити сприятливі умови для адаптації українців до нового соціокультурного середовища — допомога в освоєнні американського способу життя, знаходження роботи та взаємодія з громадою;
  • зобов’язуються надавати підтримку протягом мінімум одного року, що дозволяє українцям отримати необхідний час для адаптації та пошуку стабільності у новому середовищі;
  • повинні дотримуватися умов та правил програми U4U — дотримання законів та правил імміграції США, а також умов, визначених самою програмою;
  • можуть взяти на себе зобов’язання сприяти участі українців у громадському житті та допомагати їм встановлювати контакти з іншими членами громади — підключення до різних громадських ініціатив та заходів.

Як стати учасником програми?

На сайті програми U4U надається докладна інформація щодо того, як стати спонсором або знайти спонсора за цією програмою. Для українців, які мають такого спонсора, існує можливість отримати гуманітарний пароль, що дозволить їм легально перебувати у США протягом певного періоду часу.

Гуманітарний пароль та умови його отримання

Гуманітарний пароль — це тимчасовий документ, який дозволяє українцям, що тікають від війни, перебувати у США протягом 2 років. Для його отримання потрібно відповідати певним умовам, таким як:

  • бути громадянином України або його найближчим родичем;
  • проживати в Україні на момент 11 лютого 2022 року;
  • мати дійсний український закордонний паспорт;
  • пройти вакцинацію та інші медичні вимоги.

Який можна зробити висновок

Сполучені Штати Америки надають різноманітні можливості для українців, які шукають притулок та захист від війни. Програма «Uniting for Ukraine» та інші ініціативи, доступні через «Ticket to America», створюють шляхи для сприяння імміграції та надання підтримки тим, хто потребує захисту. Забезпечення безпеки та гуманітарної допомоги є важливими кроками у розв’язанні нинішньої кризи та створенні легальних шляхів для тих, хто шукає новий початок у житті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЙому було лише 42: у Шепетівці відбулося прощання із Героєм
Його серце не витримало та зупинилось: у Шепетівці попрощались з бойовим медиком
На Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання загинув навідник із Шепетівки
На Донеччині обірвалося життя воїна із Шепетівщини
Трагічно загинув сержант Шепетівського батальйону ТРО
Сім місяців старшого сержанта із Шепетівщини вважали зниклим безвісти

Читайте у цій рубриціВідповідальність за чистоту: хто повинен забезпечувати наявність та утримання сміттєвих урн?
У сервісних центрах МВС збільшився попит на перереєстрацію транспортних засобів
Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків
За несплату аліментів — мобілізація: не стануть винятком і багатодітні батьки
Коштовні годинники, елітні авто та старі пожежні депо: цікаві лоти на держторгах
Як дізнатись, чи є ви потенційним отримувачем субсидії
FacebookTelegramViberWhatsAppX