Льотчики Хмельниччини відточували навички пілотування

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що у Старокостянтинові, на минулому тижні відбулася чергова льотна зміна.

Екіпажам, задіяним у проведенні польотів, доведені рядові, але такі необхідні на часі задачі, — відновлення навичок техніки пілотування, бойового застосування та навігації в режимі «день-ніч» у простих та складних метеоумовах. Складнощів додавав поривчастий вітер змінних напрямків, тому льотчики-інструктори під час виконання польотних завдань акцентували увагу молодших колег саме на правильності пілотування під час таких метеоумов.

Завдяки досвідченим льотчикам молодь отримала неоціненний досвід у пілотуванні на малих та гранично малих висотах. Подібного роду вправи відпрацьовувались лише у певних визначених зонах.

Знову на «відмінно» відпрацювали служби забезпечення польотів.

— Під час переведення автомобільної та спеціальної техніки на весняно-літній період експлуатації кожна одиниця техніки піддалась відповідному огляду та певному переліку робіт, — зазначив виконуючий обов’язки командира підрозділу аеродромно-технічного забезпечення майор Володимир К. — Усі роботи були виконані в повному обсязі та у відповідні терміни, тож спецтехніка не підвела.

По факту відпрацювання всіх запланованих польотних завдань, старший зміни підполковник Максим С. подякував особовому складу, причетному до забезпечення та виконання завдань та оголосив загальну оцінку зміни — «відмінно».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога