Селяни у Шепетівському районі лише мріють про електронний запис на прийом до лікаря

Адже зранку в Судилківській амбулаторії поблизу кабінету сімейного лікаря вишукувалася черга із дорослих та дітей.

— Кажуть, що один лікар на курсах, а приймає всіх педіатр, — пояснює 25-річна Ірина. — Ось із п’ятирічною дитиною, в якої температура, стою в черзі. Думаю, що реформа нічого не змінить, бо лікарів на всіх не вистачить, щоб не вистоювати в чергах.

Люди у черзі про медичну реформу чули, але укладати угоди з лікарями не поспішають.

— Я сама — медик, але не знаю із ким підпишу декларацію, — зазначає мама півторарічного Костика. — Ще маємо час зробити вибір.

Працівники медзакладу нарікають, що через початок відпускної кампанії не вистачає часу, щоб паралельно із прийом хворих оформляти ще декларації.

— Маємо всі необхідні технічні засоби для укладання договорів, але погляньте, скільки пацієнтів у коридорі, тому в пріоритеті — надати необхідну допомогу, — пояснила медична сестра. — Хоча ще небагато мешканців Судилківської ОТГ підписали угоди.

У Судилківській амбулаторії ЗПСМ підписати декларацію можна з сімейним лікарем Миколою Вознюком і лікарем-педіатром Тамарою Моргун.

Нагадаємо, що з 10 квітня в Шепетівському Центрі первинної медико-санітарної допомоги триває підписання декларацій із лікарями.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога