З міського кладовища вивезли 20 вантажівок сміття

І це лише за один день. Комунальники активно взялися за вивезення сміття з кладовища у Шепетівці ще з середи 11 квітня.

Містяни, що наводять «марафет» на гробках, викидають пластикові квіти та пляшки, банки з фарби, суху траву та гілля, бур’ян. Однак найбільше видніються серед куп непотребу пластикові квіти. Вони є справжньою трагедією для цвинтаря. Аби хоча б трохи схаменути шепетівчан, щорік за просвітницьку роботу беруться навіть священики.

— Кожного дня вантажівка щонайменше разів двадцять вивозить сміття з території цвинтаря. Люди прибирають могили, то його не меншає. Ми купи тільки вивеземо, наступного дня знову на тому самому місці понаносять, — розповіла працівниця комунального підприємства.

До того ж, на цвинтарі обмежили рух приватного транспорту. До такого заходу вдалися, аби не дошкуляти людям, які прибирають на кладовищі, та випадково спецтехнікою не пошкодити їхні автомобілі.

— Пускаємо лише тих, хто приїхав встановити пам’ятник померлим родичам, або людей з інвалідністю, — сказав комунальник, що чергує біля воріт цвинтаря.

Обмеження не зменшило автомобільний потік на кладовищі. Як і в середу (коли ще не діяло офіційне обмеження, — Авт.), біля центральної розвилки між секторами водії не можуть розвернути транспортні засоби. Чому автомобілі все таки їздять на кладовищі «черговий на воротах» близько опівдня пояснив:

— Та це виїжджають ті, що ще до 8-ї години ранку заїхали.

Невідомо, чи правду сказав нам комунальник, чи ні, але з боку інших «неофіційних» заїздів на міське кладовище дорогу перекрили — насипали землю.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога