У Шепетівці атовцям виділили 399 земельних ділянок

В ході проведення антитерористичної операції на сході України понад 600 шепетівчан взяли у ній участь. Під час чергової сесії міської ради йшлося щодо забезпечення місцевих атовців земельними ділянками.

У відповідному проекті рішення серед осіб, які звернулися у міську раду щодо відведення земельних ділянок були не лише шепетівчани, а й мешканці району. Саме цей факт і викликав обговорення серед депутатів. З одного боку, на земельну ділянку має право кожен учасник АТО, незалежно від їхнього місця реєстрації. Однак у Шепетівці ще влітку 2016-го місцева влада разом із головами спілок учасників антитерористичної операції підписала меморандум про першочергове виділення землі атовцям з міста. (Текст меморандуму опубліковано в № 24 «День за днем» від 15.06.2016). Цей крок став діалогом задля порозуміння та уникнення конфліктних ситуацій у майбутньому щодо земельних питань.

Отже, депутати вирішили голосувати по пунктах. І відповідно до результатів голосування земельні ділянки отримали атовці лише шепетівські.

На сьогоднішній день для атовців, які є жителями міста, виділено 399 земельних ділянок. 300 ділянок — під індивідуальну забудову, близько 80 — для ведення садівництва, 7 — під індивідуальне сільське господарство, 4 — під гаражі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці