За сприяння Шепетівського міськрайонного центру зайнятості у січні-березні 2018 року знайшли роботу 155 молодих особи

За сприяння Шепетівського міськрайонного центру зайнятості у січні-березні 2018 року знайшли роботу 155 молодих особи

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді відносяться громадяни України віком від 14 до 35 років.

У січні-березні 2018 року статус безробітного у Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості мали 536 осіб у віці до 35 років.

Станом на 01.04.2018 року на обліку в службі зайнятості перебувало 312 осіб даної категорії безробітних. Із них, за професійним досвідом раніше працювали у сфері у сільського, лісового та рибного господарства — 14,7 %, в переробній промисловості —15,4 %, будівництві — 6,1 %, оптовій, роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів — 14,7 %,транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності — 3,2 %, державному управлінні й обороні — 16,3 %, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги — 4,1 %, звільнених з військової служби — 12,2 %.

З метою повернення безробітної молоді до продуктивної діяльності обласною службою зайнятості здійснюються заходи активної політики сприяння зайнятості населення: надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг, створення банку вакансій та пошук підходящої роботи, сприяння в працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації підприємницької діяльності, здійснення професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За сприяння служби зайнятості у січні-березні 2018 року знайшли роботу 155 молодих громадянина, в тому числі 79 безробітних. Із них започаткували власну справу 52 особи. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та задоволення кадрових потреб роботодавців проходили професійне навчання 79 осіб. Здійснено одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю 2 безробітним з числа молоді віком до 35 років.

Протягом зазначеного періоду 47 молодих особи працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З метою професійного самовизначення, підвищення якості та конкурентоспроможності національних кадрів, збалансування ринку праці та ринку освітніх послуг, профілактики безробіття, державна служба зайнятості надає профінформаційні та профконсультаційні послуги. Ними у звітному періоді було охоплено 487 осіб у віці до 35 років, у т.ч. 434 безробітних. Крім того, профорієнтаційні послуги отримали 509 осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Школам рекомендуватимуть змістити навчання на теплий період
На Хмельниччині полісмени повернули на уроки ученицю, яка прогулювала навчання
На Шепетівщині учень відмовляється йти до ліцею: мати підозрює булінг
Чому на Хмельниччині працевлаштовується лише кожний десятий безробітний переселенець

Читайте у цій рубриці


Україна відмовляється від дитбудинків сімейного типу: що буде натомість
Хмельницьке бюро СМЕ отримало нове сучасне лабораторне обладнання
Врожай-2024: чи впорається Україна з викликами на третьому році війни?
Кашлюк не лікується кобилячим молоком та замовляннями: про небезпеку захворювання розповіла лікарка з Шепетівки
FacebookTelegramViberWhatsAppX