Головний лікар ПМСД із Шепетівки запозичував медичний досвід у Литві 

25–29 березня 2018 року українська делегація, до складу якої увійшли представники Хмельницької, Київської та Полтавської обласних державних адміністрацій, керівники закладів охорони здоров’я, взяли участь у тренінгах Центру Регістрів Литовської Республіки. В складі Хмельницької делегації — Андрій Нечипорук, головний лікар КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги». Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Міністерство закордонних справ Литовської Республіки в рамках програми розвитку співробітництва та сприяння демократії за 2017 рік, що відповідає напрямам політики розвитку та співробітництва на 2017–2019 роки Литовської Республіки, впроваджує практику зміцнення адміністративного та інституційного потенціалу з метою сприяння здійсненню реформ, пов’язаних з Угодою про асоціацію, підписаною між Європейським Союзом та Україною.

Стосовно цього Державне підприємство «Центр Регістрів Литви» впроваджує проект № P2017-VB-UA-089 «Заснування адресного реєстру та розвиток виконавчого провадження інформаційної системи в Україні» (далі — Проект). Проект реалізується в рамках співпраці за проектом № K2016-VB-UA-175 «Підтримка у створенні стабільної системи реєстрів в Україні», впровадженому в 2016 році.

Під час тренінгу делегація була ознайомлена з Центром Регістрів, його функціями, основними реєстрами та інформаційними системами. Було представлено детальні презентації щодо створення, управління, розробки адресного реєстру та обговорено інші важливі питання. Крім того, членів делегації було детально ознайомлено з діяльністю державної служби крові, лікувально-профілактичних закладів первинної, вторинної та третинної медичної допомоги, Державного центру «SMCA» (аналог Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками), Державної служби акредитації та здійснення нагляду за здоров’ям при МОЗ Литви.

Очікується, що передача досвіду Литви Україні допоможе забезпечити більш широке розповсюдження та доступність інформації для різних груп населення і стане основою для створення стабільної державної системи реєстру та організації медичної допомоги в Україні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці