Судді Хмельниччини підвищили кваліфікацію із застосування практики Євросуду

14 березня, в Апеляційному суді Хмельницької області в режимі відеоконференції відбувся семінар для суддів області. Шепетівські служителі Феміди також взяли участь в онлайн семінарі — голова міськрайонного суду Алла Цідик, судді Неоніла Березюк та Світлана Козачук.

Трансляція проводилася в онлайн режимі юристами українського відділу Секретаріату Європейського суду з прав людини безпосередньо з міста Страсбурга (Франція). Участі у відеоконференції взяли судді судових палат у цивільних справах апеляційних, місцевих загальних та окружних адміністративних судів. Тема — «Застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та відповідна практика Європейського суду з прав людини». Стаття 1 Першого протоколу стосується права на вільне володіння майном.

Тарас Пашук та Вікторія Чернійчук, юристи Секретаріату Євросуду, розповіли про загальні принципи цієї статті. Пані Вікторія на прикладі конкретних рішень у справах про соціальні виплати детально проаналізувала схему розгляду справ за названою статтею, яку використовує Суд.

Завдяки новітнім технологіям учасники семінару отримали можливість обмінятись ідеями та досвідом у застосуванні Конвенції та практики Європейського суду з прав людини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці