Утримання прибудинкових територій здорожчає, а в провідну неділю обмежать рух

Утримання прибудинкових територій здорожчає, а в провідну неділю обмежать рух

Про це та інше йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради у вівторок, 13 березня. Члени виконкому розглянули близько десяти питань, серед яких — коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, обмеження руху автотранспорту на окремих ділянках доріг у дні провідної неділі та питання граничної вартості послуг із ямкового ремонту доріг. Про це повідомляє Шепетівська міська рада.

Першим прийняли рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Необхідність цього рішення зумовлена підвищенням вартості електроенергії для освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів та паливно-мастильних матеріалів. Оскільки рішення набуває чинності з 1 квітня 2018 року, управлінські компанії «Житлофонд» та «Управдом» повідомлять споживачів про зміни не пізніше, ніж за 15 днів до введення тарифів у дію.

Наступним члени виконкому розглянули питання про обмеження руху автотранспорту на окремих ділянках доріг у дні провідної неділі. Після обговорення було вирішено обмежити рух автотранспорту на території міського кладовища з понеділка 9 квітня до суботи 14 квітня з 9:00 до 16:00 щоденно та у неділю 15 квітня 2018 року з 6:00 до 21:00. Також буде обмежено рух по вулиці П’яскорського на ділянці дороги, що прилягає до території міського кладовища у провідну неділю 15 квітня 2018 року з 6:00 до 18:00.

Утримання прибудинкових територій здорожчає, а в провідну неділю обмежать рух

Виняток становитимуть лише транспортні засоби осіб з обмеженими фізичними можливостями, технологічний автотранспорт комунального підприємства «ШРЕП» та автотранспорт служб екстрених викликів.

Розглянувши розрахунки тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, та врахувавши значне збільшення видатків підприємства на сплату податків, які зросли відповідно до змін у законодавстві, члени виконавчого комітету вирішили підтримати рішення про коригування тарифів. Про це буде повідомлено споживачів додатково.

Також своїм рішенням члени виконавчого комітету затвердили граничну вартість послуг з ямкового ремонту доріг для комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» на 2018 рік.

Про питання соціального захисту прав та інтересів дітей доповів завідувач сектором з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей міськвиконкому — Іван Занов’як.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «Утримання прибудинкових територій здорожчає, а в провідну неділю обмежать рух»

  1. Оле­на коментує:

    Ямковий ремонт Уяром будуть робити? А що,дуже гарна машина для висмоктування грошей з бюджету та з наших кішеній – в квітні 2017 року мер з представниками Шрепу фотосесію створював коло такою машини,клявся,що тепер наші дороги назавжди врятовані від ям на дорозі(Знову збрехав – асфальт зійшов разом зі снігом!
    Бідна моя Шепетівка!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВантажні перевезення Київ: надійність та оптимальність
Логістика морських перевезень: особливості та види договорів
У 2024 тарифи на електроенергію можуть підскочити в рази
Через аварійну ситуацію в Шепетівці відсутнє водопостачання
У частині міста Шепетівки тимчасово буде відсутнє водопостачання
Вода: невіддільна складова людського життя та промисловості

Читайте у цій рубриціЩо чекає на абітурієнтів у вступній кампанії 2024 року
Різноманітність вишиванок у різних регіонах України: від Гуцульщини до Полісся
Із 1 березня відбудеться індексація пенсій
Будуть вводитися штрафи за використання кредитної історії не за цільовим призначенням
Штрафи та позапланові перевірки: як КРАІЛ контролює роботу казино
Десять років тому загинув Герой Небесної Сотні із Шепетівки Микола Дзявульський
FacebookTelegramViberWhatsAppX