У Шепетівському районі провели заходи, як не стати жертвою торгівлі людьми

У Шепетівському районі провели заходи, як не стати жертвою торгівлі людьми

30 липня відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. На жаль, проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України і сьогодні.

Через військову агресію росії жінки та діти нашої держави змушені покинути Україну та прямувати до сусідніх країн; чоловіки, що залишаються всередині країни, втрачають роботу і дохід; обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалих від війни. Внаслідок цього виникає ще більший ризик торгівлі людьми.

26 липня спеціалісти відділу соціальної роботи з населенням Полонської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей, відділу поліцейської діяльності № 3 ШРУП ГУ НП в Хмельницькій областы, сектору «Полонське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Шепетівського МЦ НБВПД провели робочу зустріч, в ході якої проаналізували діючі нормативно-правові акти, які регулюють питання протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам.

«Обговорено питання консультування членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, пов’язаних із проблемою вимушеної трудової міграції, безробіття. Особливу увагу приділено питанню взаємодії щодо виявлення ризиків торгівлі людьми, оскільки на сьогодні одним із най ганебніших явищ, які існують у сучасному світі, є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Учасники зустрічі обмінялися інформаційними буклетами та матеріалами з питань протидії торгівлі людьми», — йдеться на сайті Ізяславської міської ради.

28 липня напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, спеціалісти відділу соціальної роботи ВК Полонської міської ради ОТГ взяли участь в інформаційному семінарі на тему «Ризики нелегальної трудової міграції», який проходив на базі Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Метою заходу було підвищення рівня поінформованості мешканців Полонської територіальної громади стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину.

У Шепетівському районі провели заходи, як не стати жертвою торгівлі людьми

Присутні ознайомились із видами торгівлі людьми, формами експлуатації, шахрайських схем вербування та найголовніше — правилами безпечного працевлаштування за кордоном, поінформовано про організації та установи, куди можна звернутися, потрапивши у сучасне рабство, з алгоритмом дій при наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Наприкінці заходу учасники отримали листівки та буклети тематичного спрямування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Полонному засудили нетверезого водія
У Шепетівському районі полісмени виявили нетверезих водіїв: у трьох ТЗ не був зареєстрований
На Шепетівщині громадські криниці у селах отримали друге життя
Ізяславщина отримала рентген-апарат вартістю майже 2,5 млн гривень
На війні загинув молодий капітан із Ізяславщини: його вважали зниклим безвісти
Букети, знімки та продукція: на Полонщині проведуть благодійні лавандові обжинки

Читайте у цій рубриціУ 20 школах облаштують укриття в межах програми «Безпечна школа»
Українці вже можуть подати заявки на безоплатне навчання в межах проєкту IT Generation
Уряд враховує всі можливі сценарії, аби українці взимку були з теплом
Які soft skills хочуть бачити роботодавці у співробітниках після початку війни?
Шокуючий курс валют: чи очікувати посилення гривні?
За згадування у рекламі віку чи статі передбачено 65 тисяч гривень штрафу
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter